» Wieści » Beta Medal of Honor

Beta Medal of Honor

27-09-2010 20:10 | Cubuk

Beta Medal of Honor
4 października ruszy beta gry Medal of Honor, a w niej znajdziemy dwie mapy do rozgrywki multiplayer - bazę Kunar i pasmo górskie Shahikot.

W trybie Sector Control będziemy walczyć z inną drużyną o kontrolę nad danym punktem strategicznym. W trybie Combat Mission będziemy musieli wykonywać kolejne misje, by pokonać przeciwnika. Naraz w grze może wziąć udział 24 graczy (po 12 na drużynę). Do gry zaimplementowano nowatorski, realistyczny system zniszczeń, a także akcje taktycznego wsparcia i możliwość dostosowywania broni do własnych upodobań i potrzeb.

"Otwarta beta da graczom możliwość przetestowania naładowanej adrenaliną akcji, którą Medal of Honor w pełni zaprezentuje 15 października" - mówi Frank Gibeau z Electronic Arts Games.

"Mam nadzieję, że udostępniając otwartą betę trybu multiplayer rozwiejemy wątpliwości dotyczące przedstawienia patriotyzmu w naszej grze. Seria Medal of Honor zawsze odnosiła się z wielkim szacunkiem do amerykańskich żołnierzy i ich sojuszników. W tym wypadku nie będzie inaczej. Jesteśmy pewni, że aktualna wersja trybu multiplayer stoi na bardzo wysokim poziomie. Kilkudniowymi otwartymi testami chcemy pokazać społeczności, jaki postęp dokonał się w przeciągu ostatnich kilku miesięcy. Jednocześnie dziękujemy tym graczom za wytrwałość i aktywny udział w tworzeniu Medal of Honor."

Jak zapewniają twórcy, EA wysłuchuje uwag graczy. W czerwcu przygotowano dla nich specjalną prezentację, po której pozwolono im się wypowiedzieć na temat nowego FPSa.

Głównymi elementami, nad poprawieniem których się skupiono, to system wykrywania i kolizji obiektów, oraz podnoszenie broni i amunicji od zabitych przeciwników. Utrudniono wykonywanie akcji wsparcia, rozszerzono drzewko umiejętności, a oprawa graficzna jeszcze wyżej podniosła poprzeczkę.

Odejściem od tradycji będzie osadzenie akcji gry nie w realiach II Wojny Światowej, ale w Afganistanie. Wcielimy się w członka grupy wojskowej Tier 1 powołanej do wykonywania niemal niewykonalnych zadań.

Gra trafi na półki sklepowe 15 października, a tutaj znajdziecie informacje zarówno na temat gry jak i bety.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: EA Games
Tagi: Medal of Honor | EA Games | Battlefield: Bad Company 2


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.