» Wieści » Beta Halo Wars 2

Beta Halo Wars 2

|

Beta Halo Wars 2

Microsoft poinformował właśnie o otwarciu zapisów do otwartej bety trybu wieloosobowego w grze Halo Wars 2. Program beta rozpocznie się 20 stycznia 2017 r., obejmując wyłącznie nowy, oparty na kartach tryb gry o nazwie Blitz, i potrwa do 30 stycznia. 

Blitz to całkowicie nowy sposób poznania Halo Wars i rozgrywki strategicznej w czasie rzeczywistym. Blitz łączy walkę taktyczną ze strategią opartą na kartach. Twoja talia to armia, którą rozbudowujesz o potężne pojazdy Halo oraz oddziały, by później dowodzić nimi w szybkich rozgrywkach online lub w pojedynkę stawić czoła fali wrogów.

W świecie Halo pojawił się nowy wróg, a zagładę ludzkości może powstrzymać jedynie dzielna załoga statku Spirit of Fire. Halo Wars 2 ma łączyć strategię czasu rzeczywistego z dynamiką walki rodem z Halo. Poprowadzimy armie Spartan i innych sił, takich jak oddziały samochodów Warthog, czołgów Scorpion i nowych jednostek, do brutalnej walki przeciwko budzącemu grozę wrogowi na największym polu bitwy w historii Halo. Nowa historia to ciąg dalszy wydarzeń z gry Halo 5. Na graczy czekają emocjonujące misje w lokalizacji Ark.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Gra Halo Wars 2 zostanie wydana w Polsce 21 lutego, w polskiej wersji językowej z napisami. Tytuł objęty jest programem Xbox Play Anywhere, umożliwiającym jednorazowy zakup gry w wersji cyfrowej i uruchomienie jej zarówno na konsoli Xbox One, jak i komputerach PC z Windows 10.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Halo | Halo Wars | Halo Wars 2


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.