» Wieści » Będą dedykowane serwery w CoD: Black Ops

Będą dedykowane serwery w CoD: Black Ops

14-05-2010 14:58 | Michał 'Charger' Mularski

Będą dedykowane serwery w CoD: Black Ops
Kierownik studia Treyarch - Mark Lamia, potwierdził, iż tryb wieloosobowy w Call of Duty: Black Ops będzie posiadał dedykowane serwery. Jest to dobra wiadomość dla graczy. Ostatnia odsłona serii Call of Duty: Modern Warfare 2 była pierwszą w historii, która zrezygnowała z tego sprawdzonego rozwiązania, co odbiło się producentom czkawką - prawdziwą plagą bowiem okazali się cheaterzy, którzy mieli otwartą drogę do oszukiwania w rozgrywce. Uczciwym graczom zabawę psuły więc trolle korzystające z szeregu wspomagaczy.

Cała sytuacja jest nieco śmieszna, albowiem jeszcze przed listopadem ubiegłego roku, czyli przed wydaniem Modern Warfare 2 twórcy serii zapewniali, że dedykowane serwery to zło wcielone i wszyscy będą zadowoleni z nowego rozwiązania. "Nowe rozwiązanie" na pewno przyniosło oszczędności wydawcy, ale nie zadowoliło użytkowników. Teraz Mark Lamia tak komentuje sytuację:

"Uważam, że dedykowane serwery są doskonałe. Nie widzę, żadnego powodu, by z nich zrezygnować. Myślę, że ludzie będą podekscytowani, że robimy teraz właściwą rzecz. Pracujemy bardzo ciężko by połączyć funkcje społecznościowe z serwerami."
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: vg247
Tagi: Call of Duty: Black Ops | Treyarch


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.