» Wieści » Battlefield 4 oficjalnie zapowiedziany

Battlefield 4 oficjalnie zapowiedziany

17-07-2012 19:06 | Maksym 'bochold' K

Battlefield 4 oficjalnie zapowiedziany
Od kilku dni wrzało na temat jednej z ofert w sklepie Origin który należy i rozprowadza w wersji cyfrowej gry od EA. Premią za przedpremierowy zakup Medal of Honor: Warfighter będzie dostęp do beta-testu Battlefield 4.

Jeszcze pył bitewny na dobre nie opadł po Battlefield 3, a już EA rzuca w stronę graczy część czwartą. Chwyt marketingowy by podnieść sprzedaż MoH? Najwidoczniej. Może Battlefield 3 zakłócił równowagę sił między strzelankami od EA? Może możnowładni po analizie runku doszli do wniosku, że najnowszy MoH nie przyniesie oczekiwanych zysków lub jest po prostu tak słabą grą, że inaczej sprzedać się jej nie da? A być może, jest to sposób na tanią i dosyć skuteczną reklamę, która ma zwiększyć zainteresowanie tym tytułem? Jak myślicie?

Jedno jest pewne: jeśli chcecie wziąć udział w betatestach Battlefield 4 jedyną obecnie znaną drogą jest zakup w przedsprzedaży Medal of Honor: Warfighter za "jedyne" 134,90 zł.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Origin
Tagi: Origin | Medal of Honor: Warfighter | Medal of Honor | Medal of Honor | Battlefield 4 | Battlefield


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Llewelyn_MT
   
Ocena:
+1
Szkoda, cholera. Miało być BC3 w 2013 roku. Mogli też odświeżyć BF1942 albo BF2142. A tu taka dupa... Nie wiem po co się ścigają sami ze sobą.
17-07-2012 22:02

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.