» Artykuły » Materiały promocyjne » Battlefield 4

Battlefield 4


wersja do druku

Battlefield znów zaskoczy? Sprawdź sposób na odpoczynek


Battlefield 4

Materiał promocyjny

Jest wiele sposobów na to by odreagować po ciężkim dniu czy to w pracy czy w szkole. Recept na skuteczny relaks jest tylu ilu specjalistów i samych zainteresowanych tą dziedziną. Można wybrać się na spacer, można skorzystać z siłowni. Dla niektórych genialny jest basen, inni preferują siedzący wypoczynek. Jednym zdaniem - dla każdego coś miłego.


Nowoczesne technologie najlepsze na stres?

Sporą dawkę rozrywki zapewniają współczesne technologie i gry, których producenci dwoją się i troją, by zaspokoić gusta wyrafinowanych graczy, a także by zdobyć kolejnych, jeszcze nie do końca zainteresowanych tym tematem. Produkty wielu zagranicznych wytwórni, pozwalają również - chociaż na kilka chwil - powrócić użytkownikowi do lat swojej młodości, co także pomaga w rozładowaniu gęstej od nerwów atmosfery.


Przy ogromie współczesnego rynku, trudno podjąć decyzję

Na pytanie co tak naprawdę można wybrać, każdy z nas musi odpowiedzieć sobie samodzielnie. W zależności od gustu, upodobań czy osobowości, kręcić nas będzie inny rodzaj rozrywki. Można wybrać coś do tak zwanego "postrzelania". Tutaj dostępna jest chociażby opcja Battlefield 4.

Jest to czwarta część z serii, w której gracz strzela z pierwszej osoby. Gra ta, zawdzięcza swoją pozycję na rynku dzięki opcji multiplayer, co pozwoli na spotkanie się w większym gronie, wśród zmęczonych szarą codziennością graczy i wzajemne rozładowanie frustracji na naszych wirtualnych postaciach.

Ogromnych rozmiarów pole bitwy umożliwia nam solidną rozgrywkę, bez nudy i powtarzania tych samych lokalizacji. Ponadto korzystamy z wszelkiego rodzaju pojazdów. Gracz może także wziąć na cel, poszczególne elementy otoczenia, które w Battlefield 4 można zniszczyć, co dodaje tylko realizmu w całej rozgrywce.

Jeśli zatem człowiek poczuje znudzenie wszechogarniającą go rzeczywistością, może spokojnie zdecydować się na jedną ze sklepowych pozycji. Warto jednak pamiętać, by w całym tym wirtualnym świecie, nie zapomnieć o naszych obowiązkach w rzeczywistości. Niestety ta bywa o wiele brutalniejsza, aniżeli świat cyfrowej rozrywki, a budzik, który kolejnego dnia dzwonić będzie na pobudkę do pracy, nie będzie mieć litości, po zarwanej przed komputerem czy konsolą nocy. Chociaż z drugiej strony, czy od czasu do czasu, nie należy nam się chwila relaksu i odskoczni? Chyba tak, więc poszukajmy naszego złotego środka i jakiejś ciekawej rozrywki, gdyż nie samą pracą i obowiązkami człowiek żyje.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamęCzytaj również

Battlefield 4
Masfield 4.0
- recenzja
Battlefield 4
Powrót na pole bitwy
- recenzja
Battlefield 1
Znowu pierwszy
- recenzja