» Battlefield 2: Jednostki Specjalne

Battlefield 2: Jednostki Specjalne

Dodał: Przemek 'Bicuś' Bicki

Battlefield 2: Jednostki Specjalne
8
Ocena użytkowników
Średnia z 1 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 2
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Battlefield 2: Jednostki Specjalne
Producent: Digital Illusions/EA DICE
Wydawca: Electronic Arts Inc.
Dystrybutor polski: Electronic Arts Polska
Data premiery (świat): 22 listopada 2005
Data premiery (Polska): 25 listopada 2005
Wymagania sprzętowe: Pentium 4 2.4 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256MB RAM (GeForce 5700 lub lepsza), Windows XP.
Nośnik: 1 DVD
Strona WWW: battlefield.ea.com
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 79,00 zł

Przygotuj się na totalną wojnę z udziałem jednostek specjalnych… Zostań elitarnym żołnierzem lub rebeliantem i weź udział w tajnej wojnie o kontrolę nad najbardziej strategicznymi miejscami współczesnego świata. Prowadź wielkie bitwy w sieci korzystając z najnowszego uzbrojenia dostępnego na ziemi, morzu i w powietrzu.

Battlefield 2: Jednostki Specjalne[-t] przenosi jakość i intensywność rozgrywki [t]Battlefield 2™ za kulisy nagłówków gazet, ukazując najbardziej elitarne i zabójcze oddziały współczesnego świata militarnego. Używając precyzyjnych broni, gadżetów i pojazdów jednostek specjalnych, działające w ukryciu armie walczą o kontrolę nad kluczowymi miejscami o znaczeniu strategicznym.

W Battlefield 2: Jednostki Specjalne gracze wcielają się w żołnierzy sześciu różnych jednostek – Navy SEALs, brytyjskiego SAS, rosyjskiego Spetznas, oddziałów specjalnych MEC, grup rebeliantów oraz powstańców. Uzbrojeni w najnowsze bronie stosowane przez jednostki specjalne, mogą sterować każdym z 10. nowych pojazdów, biorąc udział w poważnych konfliktach zbrojnych dla maksymalnie 64. graczy jednocześnie.

Silnik gry oraz system fizyki Battlefield 2 sprawiają, iż pole bitwy jest realistyczne jak nigdy dotąd. System przenikania pocisków przez materiały mierzy skuteczność broni i szansę na przestrzelenie danego obiektu, biorąc pod uwagę parametry materiałów, z których jest on wykonany. Gracze na własnej skórze poznają różnicę między dobrą a złą osłoną.

Rozgrywka drużynowa umożliwia graczom wkroczenie do akcji na froncie jako członkowie oddziału. Istnieje również możliwość walki za kulisami i pokierowania strategicznymi atakami pozostałych żołnierzy, za sprawą niesamowitego trybu dowódcy.

Galeria

Zobacz wszystkie »
Tagi: Battlefield 2: Jednostki Specjalne

Filmy

» Battlefield 2: Special Forces Trailer

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.