» Wieści » Battlefield 1943 - jeszcze poczekamy

Battlefield 1943 - jeszcze poczekamy

21-03-2010 21:32 | Michał 'Charger' Mularski

Battlefield 1943 - jeszcze poczekamy
O prym wśród sieciowych shooterów na PC walczą w obecnej chwili tak naprawdę tylko dwa FPSy. Mowa oczywiście o Call od Duty: Modern Warfare 2 i Battlefield: Bad Company 2. Obserwując te zmagania, wszyscy nieco zapomnieli o drugim, również ciekawym tytule ekipy Digital Illusions. Mowa o Battlefield 1943. Niestety, na wznowienie prac nad tą produkcją przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Twórcy chcą bowiem najpierw wyeliminować wszystkie bugi z Bad Company 2.

Battlefield 1943 mimo powielania nieco utartych już schematów cieszy się niezłą popularnością na konsolach Xbox 360 i PS3. Wysoka grywalność i bardzo przystępna cena zapewniła tytułowi sporą grupę nabywców. Premiera na PC miała nastąpić jeszcze we wrześniu ubiegłego roku, jednak nic z tego nie wyszło. Co gorsza, dalej nie wiadomo, kiedy finalny produkt ma szansę ujrzeć światło dzienne.

Wielka szkoda, że EA traktuje tę sprawę w ten sposób. Battlefield 1943 po swojej opóźnionej premierze może zostać zwyczajnie stłamszony przez swoich "większych" konkurentów.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Battlefield 1943 | Battlefield Bad Company 2


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.