» Battlefield 1

Battlefield 1

Dodał: Shadov

Battlefield 1
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Battlefield 1
Producent: DICE
Wydawca: Electronic Arts
Dystrybutor polski: Electronic Arts Polska
Data premiery (świat): 21 października 2016
Data premiery (Polska): 21 października 2016
Wymagania sprzętowe: Intel Core i7 4790 / AMD FX 8350 Wraith, 16 GB RAM, AMD Radeon RX 480 4 GB / NVIDIA GeForce GTX 1060 3 GB zgodna z DirectX 11.1 lub równorzędna, łącze internetowe o przepustowości co najmniej 512 kbps, Windows 10 64 bit, 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Strona WWW: www.battlefield.com/pl-pl
Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One
Sugerowana cena wydawcy: 199 zł

Zagraj w Battlefield 1 i bądź świadkiem narodzin wojny totalnej. Bierz udział w zaciętych starciach toczonych w wąskich uliczkach obleganego francuskiego miasta, wokół silnie bronionych górskich fortów we włoskich Alpach i na pustyniach Arabii. Poznaj zupełnie nowy rodzaj działań wojennych w pełnej przygód kampanii lub bierz udział w widowiskowych sieciowych bitwach z udziałem maksymalnie 64 graczy, dostosowując taktykę do nieustannie zmieniającego się, zniszczalnego otoczenia. Bij się jako piechur lub kieruj pojazdami lądowymi, powietrznymi oraz wodnymi – od czołgów i motocykli po dwupłatowce i ogromne okręty – uczestnicząc w najbardziej dynamicznych starciach w historii serii Battlefield. Gra w pełnej, polskiej wersji językowej (dubbing).

Cechy gry:

Sieciowe bitwy z udziałem 64 graczy – Stwórz ze znajomymi drużynę i bierz udział w najbardziej widowiskowych sieciowych bitwach w historii gatunku FPS. Bij się jako piechur lub kieruj pojazdami – od czołgów i motocykli po dwupłatowce i ogromne okręty. 

Bądź świadkiem narodzin wojny totalnej – Walcz w największych bitwach w historii ludzkości. Od silnie bronionych Alp po spalone słońcem pustynie Arabii – działania wojenne na ogromną skalę toczą się na lądzie, w powietrzu i na wodzie. Przekonaj się, jak wyglądały narodziny współczesnej wojny.

Intuicyjna destrukcja na niespotykaną skalę – Dzięki intuicyjnej destrukcji każda bitwa jest inna od poprzedniej. Niszcz duże i małe pojazdy, burz całe budynki. Od drewnianych chatek po ogromne kamienne forty – możesz spustoszyć całe pole bitwy.

Wojenne opowieści z różnych frontów – Doświadcz wojennej zawieruchy w pełnej przygód kampanii pokazującej globalny konflikt z perspektywy kilku różnych postaci, którym przyszło uczestniczyć w pierwszej nowoczesnej wojnie.

Źródło: Opis dystybutora

Tagi: Electronic Arts | EA DICE | Electronic Arts Polska | Battlefield 1 | Battlefield


Czytaj również

Battlefield 1
Znowu pierwszy
- recenzja
Star Wars: Squadrons
Czy leci z nami deweloper?
- recenzja
Anthem
Kiedy świat staje na głowie
- recenzja
A Way Out
Tworząc więzi
- recenzja
Polterświęta 2017
Fantastyczna choinka

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.