Outpost 2
» Wieści » Bad Company 2 jest hitem na polskim rynku

Bad Company 2 jest hitem na polskim rynku

20-03-2010 12:58 | Artur 'Morus' Sośniak

Bad Company 2 jest hitem na polskim rynku
Nie da się ukryć, Bad Company 2 nie jest okryte taką sławą jak Modern Warfare 2, ale i tak studio EA Games Polska jest pod wrażeniem ilości sprzedanych egzemplarzy, to jest ponad 30 tysięcy sztuk. Jeśli chodzi o polski rynek, jest to nielichy wyczyn. Na całym świecie sprzedano już ponad 2,3 miliona kopii tej gry, więc nasze trzydzieści tysięcy wygląda trochę blado przy tym wyniku.

Jednak EA Games podochodzi optymistycznie do sprawy i szacuje, że ilość sprzedanych egzemplarzy w Polsce może nawet osiągnąć 50 tysięcy! EA games donosi również, że najwięcej wersji zostało kupionych na PC, co świadczy, że rynek konsolowy w Polsce nadal nie jest numerem jeden.
Źródło: własna
Tagi: Bad Company 2


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

autofocus
   
Ocena:
0
Jeżeli wziąść pod uwagę zaporową cenę i nasz polski drugi obieg to pewnie nie wygląda to tak źle dla EA games polska...:)
20-03-2010 17:59
~El Cid

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
Autor notki błędnie zinterpretował niską ilość kopii sprzedanych w wersji na konsolę. BC2 jest, nie ukrywajmy, grą przede wszystkim nastawioną na rozgrywkę multi, a z racji tego że nie posiadamy w naszym zimnym kraju ciekawostek takich jak usługa Xbox Live nie ma sensu zaopatrywać się w wersję konsolową. Rynek konsolowy w Polsce ma się całkiem dobrze ;]
20-03-2010 20:31
~Mr Teatime

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
No i żeby było śmiesznie wersja dla PS3 nie została spolonizowana jak dla PC i XBOXa, dlatego swoją kopie kupiłem w UK.
21-03-2010 10:41

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.