» Wieści » Avowed: pokazano zwiastun fabularny twórców New Vegas i Pillars of Eternity

Avowed: pokazano zwiastun fabularny twórców New Vegas i Pillars of Eternity

|

Avowed: pokazano zwiastun fabularny twórców New Vegas i Pillars of Eternity

W trakcie wydarzenia Xbox Games Showcase zaprezentowano najnowszy zwiastun Avowed, czyli najnowszej gry cRPG od studia Obsidian Entertainment, znanego z Fallout: New Vegas oraz obu części Pillars of Eternity. Premiera planowana jest w dalszym ciągu na bieżący rok, ale nie podano na razie konkretnej daty dotyczącej tego, kiedy będziemy mogli zapoznać się z tym tytułem.

Zapowiedź:

Witaj na Żywych Ziemiach – tajemniczej wyspie pełnej przygód i niebezpieczeństw.


Osadzona w fikcyjnym świecie Eora, który pierwotnie został przedstawiony graczom w serii Pillars of Eternity, gra Avowed to pierwszoosobowa gra akcji fantasy RPG od wielokrotnie nagradzanego zespołu Obsidian Entertainment.


Jesteś wysłannikiem z odległej krainy Aedyr, który ma zbadać plotki na temat plagi rozprzestrzeniającej się po Żyjących Ziemiach – wyspie pełnej sekretów i tajemnic, niebezpieczeństw i przygód, wyborów i ich konsekwencji oraz nieokiełznanej dziczy. Odkrywasz osobistą więź z Żywymi Ziemiami i starożytny sekret, który grozi zniszczeniem wszystkiego. Czy zdołasz ocalić tę nieznaną krainę na granicy światów oraz swą duszę przed siłami, które próbują rozerwać je na strzępy?

Osobliwie wspaniałe Żywe Ziemie
Żywe Ziemie to miejsce, które wydaje się obce, ale w pewien sposób stanowi część ciebie. Czujesz, że wyspa woła o twoją pomoc. Zbadasz wyspę pełną przeróżnych krajobrazów i środowisk, z których każdy ma swój wyjątkowy ekosystem.

Porywający model walki pozwalający tworzyć własne doświadczenia
Mieszaj i zestawiaj ze sobą miecze, zaklęcia, bronie oraz tarcze, aby walczyć we własnym stylu. W księdze czarów znajdziesz zaklęcia pozwalające uwięzić, zamrozić lub spalić wrogów. Możesz także powalić ich tarczą lub zgładzić z daleka za pomocą łuku.

Towarzysze w podróży
Towarzysze z różnych gatunków będą walczyć u twojego boku, a każdy z nich posiada wyjątkowy zestaw umiejętności. Może to być był najemnik lub ekscentryczny czarownik. Stanie się on częścią twojej podróży, a twoje wybory ukształtują go, w miarę jak będziesz pomagać im wykonywać zadania.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Steam
Tagi: Avowed | Obsidian Entertainment


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.