» Wieści » Assassin's Creed Shadows: zwiastun gry o shinobi i samurajach

Assassin's Creed Shadows: zwiastun gry o shinobi i samurajach

|

Assassin's Creed Shadows: zwiastun gry o shinobi i samurajach

W rozszerzeniu wieści znajdziecie nowy, dwuminutowy zwiastun Assassin's Creed Shadows, czyli kolejnej już odsłony niezmiennie popularnej serii gier akcji o wojnie między Asasynami a Templariuszami. Tym razem akcja zostanie osadzona w Japonii, a w trakcie rozgrywki wcielimy się w dwójkę postaci – skrytobójczyni Naoe oraz samuraja Yasuke. Premiera gry odbędzie się 15 listopada bieżącego roku, a będzie ona dostępna na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Zapowiedź:

  • Odkryj porywający otwarty świat feudalnej Japonii, od spektakularnych miast zamkowych i tętniących życiem portów, po spokojne kaplice oraz spustoszone przez wojnę krajobrazy. Przeżywaj przygody wśród nieprzewidywalnej pogody, zmieniających się pór roku i reaktywnego otoczenia.
  • Wciel się Naoe, asasynkę shinobi, oraz legendarnego samuraja Yasuke, aby przeżyć ich pasjonujące historie i opanować ich dopełniające się style rozgrywki. Jako Naoe będziesz działać po cichu, aby unikać wykrycia, i polegać na zwinności, aby mylić swoich wrogów. Jako Yasuke będziesz atakować przeciwników z zabójczą precyzją oraz siłą. Dla każdej z tych postaci osobno odblokujesz nowe umiejętności, wyposażenie oraz postępy.
  • Uczyń z informacji swoją broń, eksplorując świat i tworząc własną siatkę szpiegów, którzy staną się twoimi oczami oraz uszami w różnych miejscach i pomogą ci w ten sposób wytropić swój kolejny cel. Po drodze zwerbujesz też nowych sojuszników o unikalnych umiejętnościach, którzy pomogą ci wykonywać misje.
  • Stwórz w pełni modyfikowalną kryjówkę dla swojej rozwijającej się ligi shinobi i szkól tam sojuszników, wytwarzaj nowe wyposażenie, wchodź w interakcje z kluczowymi postaciami oraz dopasowuj układ, dekoracje i akcesoria w swojej bazie.

 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Assassin's Creed Shadows | Assassin's Creed


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.