Outpost 2
» Wieści » Assassin’s Creed II tylko online

Assassin’s Creed II tylko online

18-02-2010 12:53 | Michał 'Charger' Mularski

Assassin’s Creed II tylko online
Odliczacie dni do premiery Assassin’s Creed II? Jeśli tak, mamy nadzieję, że posiadacie stabilne i szybkie połączenie z Internetem. Jak ogłosił dziś producent tytułu - firma Ubisoft, druga część przygód Ezio Auditore de Firenze będzie wymagała ciągłego połączenia z siecią. Twórcy chcą w ten sposób kontrolować legalność kopii i utrudnić piratom życie.

Niestety, jak to często bywa, ta walka najbardziej ugodzi uczciwych graczy. Za każdym razem, gdy z jakiegoś powodu (błąd serwera, zresetowanie się routera lub modemu) stracimy połączenie z globalną siecią, gra automatycznie i bez ostrzeżenia "wyrzuci" nas do menu głównego. My natomiast stracimy wszelkie niezapisane postęp w rozgrywce. Co gorsza, Ubisoft planuje zastosować nieszczęsne rozwiązanie we wszystkich swoich nowych produktach.

Graczom pomysł nie przypadł oczywiście do gustu. Fani serii już teraz rozpoczęli otwartą i zdecydowaną falę uzasadnionej krytyki. Czy jednak odniesie ona skutek? O tym przekonamy się już 5 marca, gdy Assassin’s Creed II zadebiutuje w Europie.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: VG247 ; CVG
Tagi: Ubisoft | Assassin’s Creed II


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

markol
   
Ocena:
+2
Pirat jak to pirat i tak złamię to zabezpieczenie, a dostanie sie tyko uczciwym graczom
18-02-2010 17:48
~Aramil

Użytkownik niezarejestrowany
    Dokładnie.
Ocena:
0
Ale twórcy też na tym stracą. Teraz AC2 spadło na mojej liście do kupienia z pozycji 2 na "bliżej nie określoną", zamiast się użerać z zabezpieczeniami wolę pograć w inne gry.
18-02-2010 18:17
~grzesiek

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
A ja kupiłem AC2 i jestem zadowolony. DRM mi nie przeszkadza. Piraci na dzień dzisiejszy nie złamali AC2. Największy krzyk w sprawie zabezpieczeń podnoszą ci, którzy czekają na piracką wersję gry.
13-03-2010 23:19
~ueeee

Użytkownik niezarejestrowany
    problem z assasin rozwiazany
Ocena:
0

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.