» Wieści » Assassin’s Creed II niegrywalny?

Assassin’s Creed II niegrywalny?

08-03-2010 09:31 | Michał 'Charger' Mularski

Assassin’s Creed II niegrywalny?
Takiej wpadki nie miał chyba żaden producent od dłuższego czasu. Serwery obsługujące zabezpieczenie DRM w Assassin’s Creed II nie radzą sobie z obsługą systemu. Dziś w nocy przestały one praktycznie pracować, przez co gracze nie mieli możliwości grania w najnowszy produkt Ubisoftu. Jak już informowaliśmy, do zabawy wymagane jest ciągłe połączenie internetowe z wyżej wymienionymi maszynami.

Zirytowanych nabywców Assassin’s Creed II na pewno nie pocieszają pierwsze komentarze twórców, którzy nie za bardzo wiedzieli, co się stało. Tym samym, nie ma pewności, że sytuacja się nie powtórzy. Ubisoft obiecał jednak, że rozwiąże problem.

Lepiej dla nich by tak się stało. Albowiem kolejna taka wpadka może się odbić bardzo nieprzyjemnie na wynikach sprzedaży i zaufaniu klientów.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: vg247
Tagi: Assassin’s Creed II | Ubisoft


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

~zawiedziony

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
Potwierdzam. dzisiaj nabyłem Assassins Creed II, wydałem na tę atrakcję całe 109 zł i co? I nic! Nie moge grac, bo nie da się utworzyć konta w Ubisoft!! "Z nieznanych przyczyn nie udało się utworzyć konta..." szlag mnie trafia!! Wydajesz kasę i gówno z tego, czyżby zaproszenie do piractwa??
08-03-2010 19:47
~steelin

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Chytry dwa razy traci - więc niech twórcy stracą. Tak dla piractwa, nie dla nadgorliwej zachłanności twórców.
09-03-2010 11:05
~grzesiek

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Kupiłem 2 dni temu. Nie mam żadnych problemów z graniem. DRM wcale mi nie przeszkadza, ani razu nie zerwało połączenia. 8 były jakieś problemy, ale teraz jest OK. Na razie w starciu Ubisoft - piraci 1:0 dla Ubisoftu.
13-03-2010 23:17

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.