Joe Hill, Rogi
» Wieści » Asasyni i wikingowie

Asasyni i wikingowie

24-05-2021 20:57 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Asasyni i wikingowie

Wraz z początkiem czerwca do sprzedaży trafi Assassin's Creed: Valhalla. Saga Geirmunda autorstwa Matthew J. Kirby'ego, kolejna powieść inspirowana niezmiennie popularną serią gier komputerowych od Ubisoftu. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Insignis – zapraszamy do zapoznania się z jej zapowiedzią.

Zapowiedź:

Połowa IX wieku. Ataki i najazdy wikingów pustoszą królestwa Anglii. Geirmund Heloskóry, pochodzący ze szlachetnej linii norweskich królów, wyrusza na wyprawę pełną przygód, by dowieść, że jest prawdziwym wikingiem i wojownikiem. Podczas karkołomnego rejsu spotyka mityczną istotę, która przekazuje mu tajemniczą bransoletę – źródło wielkiej mocy i przyczynę gorzkiej zdrady.

Geirmund awansuje w szeregach legendarnej armii króla Guthruma i będzie musiał wykazać się nie lada sprytem i zaradnością, by stawić czoła wielu niebezpieczeństwom czyhającym w zniszczonym wojną kraju. Walcząc ramię w ramię z oddanymi wojownikami, Geirmund zrządzeniem losu stanie się stroną konfliktu równie starego jak sami bogowie.

Tytuł: Assassin's Creed: Valhalla. Saga Geirmunda
Autor: Matthew J. Kirby
Wydawca: Insignis
Data wydania: 2 czerwca 2021
Oprawa: miękka
ISBN-13: 9788366575509
Cena: 39,99 zł

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Assassin's Creed: Valhalla. Saga Geirmunda | Assassin's Creed


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.