» Wieści » Arsene Lupin otrzyma własną grę przygodową

Arsene Lupin otrzyma własną grę przygodową

|

Arsene Lupin otrzyma własną grę przygodową

Jeszcze w tym roku do sprzedaży na PC i konsolach ma trafić Arsene Lupin - Once a Thief, czyli gra przygodowa w starym stylu od studia Blazing Griffin, znanego też z growych adaptacji historii o Herkulesie Poirot. W rozszerzeniu wieści znajdziecie zapowiedź tej produkcji – zachęcamy do obejrzenia teasera.

Zapowiedź:

Grając w tę grę przygodową, zanurz się we wciągającą historię, która odkrywa początki życia, miłości i przestępstwa kultowego złodzieja-dżentelmena. Zagłąb się w jego słynnych opowieściach, grając zarówno jako Lupin, jak i detektyw Ganimard; jego niestrudzony antagonista. Gra oferuje wyjątkowe spojrzenie na legendarne historie, takie jak „Aresztowanie Arsene’a Lupina” czy „Herlock Sholmes przybywa za późno”.

POZNAJ LEGENDY
Dołącz do Lupina i Leblanca przy kominku, gdy opowiadają kilka najsłynniejszych historii Lupina i poznaj je z zupełnie nowej perspektywy.

ARTYSTYCZNY ŚWIAT Lupina
Przeglądaj piękne, ożywione ilustracje książkowe i spotykaj kolorowe postacie prosto z opowieści Lupina, gdy ten z dramatyzmem opowiada o swoich eskapadach.

OPANUJ SZTUKĘ ZŁODZIEJSTWA
Eksploruj wiele różnych lokacji, rozwiązuj zagadki i zakładaj różnorodne przebrania podczas ekscytujących kryminalnych eskapad, jednocześnie starając się przechytrzyć prawo i wyprzedzić swoich przeciwników

ANALIZUJ I DEDUKUJ
Zobacz historie z nowej perspektywy, wcielając się w rolę Ganimarda, szukając dowodów, przesłuchując podejrzanych, tworząc ramy czasowe i łącząc wszystko w logiczną całość, aby ścigać i zatrzymywać swojego legendarnego przeciwnika.

 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Steam
Tagi: Arsene Lupin - Once a Thief

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.