» Wieści » Armored Core VI: twórcy Dark Souls szykują grę o mechach

Armored Core VI: twórcy Dark Souls szykują grę o mechach

|

Armored Core VI: twórcy Dark Souls szykują grę o mechach

Studio FromSoftware ogłosiło, że 25 sierpnia bieżącego roku do sprzedaży na PC i konsolach trafi ich najnowsza produkcja – Armored Core VI Fires of Rubicon – gra akcji opierająca się na pilotowaniu mechów. W sieci zamieszczono najnowszy zwiastun tego tytułu – zachęcamy do oglądania.

Zapowiedź:

Łącząc wieloletnią ekspertyzę FromSoftware w tworzeniu gier o mechach z charakterystyczną, pełną akcji rozgrywką, Armored Core VI: Fires of Rubicon wprowadza serię na zupełnie nowy poziom.

Dynamiczna, wszechogarniająca walka
Gracze będą pilotować mechy podczas szybkich, nieograniczonych przestrzenią potyczek, a dzięki ogromnym lokacjom i mobilności mechów zarówno na lądzie, jak i w powietrzu, będą mogli zapewnić sobie zwycięstwo.

Niestandardowe części dla zindywidualizowanych stylów walki
Dopasuj części do swojego mecha Armored Core i jednego z wielu zróżnicowanych stylów gry. Wybór części zmienia nie tylko rodzaj ataku mecha, ale też wpływa na jego sposób poruszania się oraz styl walki, dzięki czemu do każdej misji można podejść z niepowtarzalną strategią.

Ekscytujące walki z bossami
Skorzystaj z bogatego wachlarza taktyk ofensywnych i defensywnych w starciu na bliski lub daleki dystans, by wyeliminować potężnych bossów.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Steam
Tagi: ARMORED CORE VI FIRES OF RUBICON

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.