» Wieści » American McGee's Alice – strona i trailer nie są oficjalne!

American McGee's Alice – strona i trailer nie są oficjalne!

04-11-2009 23:22 | Michał 'Kalost' Kułakowski

American McGee's Alice – strona i trailer nie są oficjalne!
Strona internetowa i trailer "nowej wersji", które wydawały się w pełni profesjonalnymi zapowiedziami American McGee's Alice, okazały się dziełem jednego człowieka. Autor American McGee potwierdza na swoim blogu, że opublikowane materiały "nie reprezentują scenariusza, ani żadnych elementów graficznych, jakie pojawią się w Alice 2".

Co prawda strona i film nie dostały błogosławieństwa Electronic Arts i są twórczością stricte fanowską, ale za ich powstaniem stoi Troy Morgan, który jest przyjacielem McGee. Co ciekawe sam McGee pomagał Morganowi w produkcji trailera i tworzeniu witryny. Tak więc to co widzimy nie jest w zupełności oderwane od realiów, które mogą pojawić się w oficjalnej wersji. Ta zabawa przysporzyła nieco problemów autorowi Alice, który wyjawia, że z tego powodu doszło do spięć z EA, wydawca po prostu stara się uniknąć wycieków informacji dotyczących gry. McGee dodaje:

"Chciałbym żebyśmy mogli opublikować prawdziwe informacje na temat naszej gry. Jednak nie możemy bo żyjemy w komunistycznych Chinach – o przepraszam... nie z tego powodu. Oczywiście z innego, nie będę o nim wspominał bo czeka mnie więcej problemów."
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Bigdownload
Tagi: American McGee's Alice | Electronic Arts


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.