» Alcatraz: In the Harm's Way

Alcatraz: In the Harm's Way

Dodał: Tomasz 'Landovsky' Mendyka

Alcatraz: In the Harm's Way
0.5
Ocena użytkowników
Średnia z 1 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Alcatraz: In the Harm's Way
Producent: CITY Interactive
Wydawca: CITY Interactive
Dystrybutor polski: CITY Interactive
Data premiery (świat): 26 lutego 2010
Data premiery (Polska): 26 lutego 2010
Wymagania sprzętowe: Pentium 4 2 GHz, 512 MB RAM (1 GB RAM - Vista), karta grafiki 128 MB (GeForce 5700 lub lepsza), 4 GB HDD, Windows 2000/XP/Vista
Nośnik: 1 DVD
Platformy: PC

Alcatraz to kolejny shooter od CI. Ponownie wcielamy się w duchowego następcę Rambo i znowu ratujemy świat. Czy w ogóle opłaca się przerabiać to raz jeszcze? Wszystko zależy od tego, w jakim sosie będzie to podane...

W kwestii fabularnej nie mamy nic specjalnego. Wcielamy się w Joe Hamsky'ego - weterana sił specjalnych. Odsiaduje wyrok za pobicie oficera, który przyczynił się do śmierci jego przyjaciół z armii. Teraz postanawia odkupić swe winy, wybierając się do tytułowego Alcatraz. Tam na dobre osiedli terroryści, którzy grożą wystrzeleniem rakiet w stronę San Francisco. Kto ocali mieszkańców tego miasta? Oczywiście nasz niesforny Joe.

Gra skupiać się będzie na strzelaniu. Choć nie do końca - mamy zadania, które rozgrywają się za dnia - wtedy liczyć możemy na normalną wymianę ognia, z której to my musimy wyjść cało. Inaczej wygląda to w nocy... misje te zaliczyć można do kategorii skradankowych.

Gra śmigać będzie na autorskim silniku CITY Interactive, opatrzonym nazwą Aurum. Oferuje on najnowsze możliwości technologiczne w kwestii oprawy wizualnej (m.in. ulepszona fizyka świata gry). Możemy więc po cichu liczyć na to, że właśnie to okaże się mocnym punktem produkcji.

Galeria

Zobacz wszystkie »
Tagi: Alcatraz: In the Harm's Way

Filmy

» Trailer


Czytaj również

Alcatraz
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Vermin
   
Ocena:
0
Gra tragiczna.

Nudna, kiepsko wykonana graficznie z masą bzdur i głupot. Do tego wcale długa nie jest, na max dwie noce.
23-05-2010 23:23

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.