» Age of Wonders: Planetfall

Age of Wonders: Planetfall

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Age of Wonders: Planetfall
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Age of Wonders: Planetfall
Producent: Triumph Studios
Wydawca: Paradox Interactive
Data premiery (świat): 6 sierpnia 2019
Wymagania sprzętowe: Intel Core i5 (3rd Generation) / AMD FX Series; 6 GB RAM; nVidia GTX 650Ti 1GB / AMD Radeon HD 7770; Windows 7 SP1 / 8.1 / 10; 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Nośnik: dystrybucja cyfrowa
Strona WWW: www.aow-planetfall.com/
Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One
Sugerowana cena wydawcy: 179,99 zł

Wyjdź z kosmicznego mrocznego wieku upadłego galaktycznego imperium i zadbaj o lepszą przyszłość dla swojego ludu. Age of Wonders: Planetfall to nowa gra strategiczna Triumph Studios, twórców cieszącej się uznaniem serii Age of Wonders, która oferuje ekscytującą taktyczną walkę turową i pogłębione spojrzenie na budowę imperium poprzedników w nowych realiach science-fiction.

Stwórz swoje imperium wraz z jedną z sześciu unikalnych frakcji, począwszy od wojowniczej Awangardy, a skończywszy na dosiadających dinozaurów Amazonkach i cyborgów-zombie Zgromadzenia. Wykonuj misje każdej frakcji, korzystając z własnego sprytu, siły militarnej i dyplomacji, badając ruiny planety i napotykając innych ocalałych podczas odkrywania historii rozbitej cywilizacji. Walcz, buduj, negocjuj i technologicznie zmierzaj do utopii w rozbudowanej kampanii dla pojedynczego gracza, na losowych mapach do potyczek i w rozgrywce wieloosobowej przeciwko znajomym.

Taktyczna walka turowa w realiach sci-fi

Doskonal swoją strategię bojową w intensywnych turowych bitwach z dużą liczbą frakcji, konfigurowalnymi jednostkami i podatnym ma zniszczenie otoczeniem.

Odkryj bogaty świat science-fiction

Jakie tajemnice wyjdą na jaw, gdy odkryjesz historię upadłego galaktycznego imperium? Odkryj losy Gwiezdnej Unii, przemierzając bujne krajobrazy, dzikie pustkowia i przerośnięte megamiasta. Spotkaj rywalizujące frakcje i odkryj dawno zapomniane technologie ukryte w opustoszałych miejscach.

Budowa imperium galaktycznego

Pokieruj przyszłością swojej kolonii dzięki połączeniu postępu technologicznego z rozwojem społecznym. Stworzysz ekologiczny raj czy doskonały porządek wojskowy?

Wiele ścieżek do zwycięstwa

Osiągnij swoje cele poprzez podbój, dyplomację lub technologie masowej zagłady.

Mnogość trybów gry

Bogata kampania fabularna dla pojedynczego gracza wraz z losowym generowaniem map za każdym razem zapewnia niepowtarzalność rozgrywki. Wypróbuj nowe style gry w trybie potyczki i graj tak jak lubisz w trybie multiplayer – online, na zmianę oraz asynchronicznie!

Źródło: GOG

Tagi: Age of Wonders: Planetfall | Age of Wonders | Triumph Studios | Paradox Interactive


Czytaj również

Surviving Mars
Tak blisko, a tak daleko
- recenzja
Stellaris
Space opera w trzech aktach
- recenzja
Europa Universalis IV: Conquest of Paradise
Nowy Zbugowany Świat
- recenzja
Age of Wonders III – wersja preview
Powrót do świata magicznych domen
Europa Universalis IV
Wielki powrót serii
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.