» Age of Mythology: Złota Edycja

Age of Mythology: Złota Edycja

Dodał: Ryszard 'ZiGi' Masian

Age of Mythology: Złota Edycja
8.67
Ocena użytkowników
Średnia z 6 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 1
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Age of Mythology: Złota Edycja
Seria wydawnicza: Kolekcja Klasyki
Producent: Ensemble Studios
Wydawca: Ubisoft
Dystrybutor polski: Cenega Poland
Data premiery (świat): 7 września 2004
Data premiery (Polska): 23 marca 2007
Wymagania sprzętowe: Pentium III 600MHz, 128MB RAM, 16MB RAM akcelerator 3D
Nośnik: 1 DVD
Strona WWW: www.microsoft.com/games/pc/ageofmyt...
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 24,99 zł

Specjalny pakiet gier z serii Age of Mythology. W jego skład wchodzi zarówno podstawowa gra Age of Mythology jak i dodatek do niej Age of Mythology: The Titans.

Age of Mythology to kolejna strategia czasu rzeczywistego zespołu Ensemble Studios, twórców bestsellerowej serii Age of Empires. Gra, której projekt pierwotnie ukrywano pod kryptonimem RTS III, posiada całkowicie trójwymiarowy engine graficzny z dopracowanymi efektami wizualnymi jak animowana woda, cienie itp. Rozgrywka toczy się czasach starożytnych, w których odnajdziemy wiele elementów zaczerpniętych z klasycznej mitologii. Zabawę możemy zacząć jedną z dziewięciu cywilizacji, tj.: grecką wyznającą Zeusa, Posejdona albo Hadesa, egipską rozdartą wpływami Ra, Seta i Izydy lub nordycką rodem z dalekiej północy, w której prym wiedzie Thor, Odyn oraz Loki. Do każdej z trzech kultur dochodzi ponadto dziewięć pomniejszych bogów, dostarczających nam jedyne w swoim rodzaju wynalazki do spółki z unikatowymi jednostkami. Tych ostatnich jest zresztą cała gama, a dostęp do nich uzyskujemy sprawnie zarządzając gospodarką i osiągając kolejne szczeble rozwoju.

The Titans to pierwsze oficjalne rozszerzenie do strategii czasu rzeczywistego Age of Mythology. Rzeczony dodatek wzbogaca oryginalną grę o nową kampanię przeznaczoną dla pojedynczego gracza (12 rozbudowanych scenariuszy), w której opowiadamy się po stronie czwartej (po Grekach, Egipcjanach i Wikingach) rasy - mieszkańców Atlantydy. Wraz z nią, pojawia się oczywiście 28 nowych jednostek (18 ludzkich i 10 składających się z mitologicznych stworzeń), a nad całym narodem opiekę sprawują tytani, m.in.: Kronos oraz Atlas, dzięki czemu do wykorzystania otrzymujemy kolejnych 12 "boskich" mocy. Dodatkowo, prócz nowej kampanii wszyscy wielbiciele pojedynków sieciowych mogą rozgrywać wieloosobowe mecze korzystając z serwisu ES Online.
Tagi: Age of Mythology | Super$eller

Filmy

» Trailer
» The Titans trailer

Komentarze

string(15) ""

~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
super
18-08-2007 18:48

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.