» Wieści » Activision: darmowy multiplayer jest nieopłacalny!

Activision: darmowy multiplayer jest nieopłacalny!

|

Activision: darmowy multiplayer jest nieopłacalny!
Call of Duty to znana marka, która cieszy się popularnością wśród bardzo wielu graczy na całym świecie, głównie za sprawą trybu multiplayer, który oferuje wiele ciekawych opcji i jest darmowy... a przynajmniej, będzie - do czasu. Jak twierdzi Activision - darmowe multi w Call of Duty jest nieopłacalne.

"Odrzucenie możliwości opłat za multiplayer przyczynia się do spadku sprzedaży gier. Będzie to jedynie nieprzynoszący zysków gest dobroci dla graczy, jednak bez przeliczenia na pieniądze. Jako, że każda firma wydawnicza stara się zwiększać ceny swoich akcji, sceptyzm wobec opłat za multiplayer uważamy za zdradę inwestorów. Korzyści z płatnego multiplayera byłyby obopólne - nawet, jeśli sami twórcy nie uzyskali by z tego profitu, to zyskałyby firmy wydawnicze. Niewykorzystanie tej sposobności i nie czerpanie zysków z multi byłoby strategicznym błędem."

Czy trzeba cokolwiek dodawać?
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Gamezilla
Tagi: Call of Duty | Call of Duty: Black Ops | Activision | Bobby Kotick


Czytaj również

Komentarze


~Troll Slayer

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
P...dolić Activision! Pazerne gnojki! Nie dostaną ode mnie ani grosza choćbym musiał grać na zx spectrum!
06-12-2010 23:36
gower
   
Ocena:
0
Tak, i jeszcze abonament 50 zł miesięcznie... Po takich wypowiedziach aż się miło patrzy na brak pazerności u polskich dystrybutorów.
07-12-2010 00:04
~bone

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Trzeba ich omijac, ale oni i tak celuja w usa
07-12-2010 06:44
nerv0
   
Ocena:
0
Egzystencja Bobbyego Kotticka znów odbija się czkawką. Nie dość, że twierdzą, że to przyniesie obopólne korzyści to jeszcze nie mają zamiaru zysków z tego tytułu podzielić między firmę a twórców. Zdecydowanie nie trzeba dodawać nic więcej. Jak dobrze, że jestem singlowcem, bo by mnie chyba jakaś cholera ciężka strzeliła...

A tak swoją drogą, to czekam kiedy zaczną ściągać ze mnie abonamentowy haracz za singla. Przecież zabezpieczenia gier związane z koniecznością ciągłego połączenia z netem wydaje się być wręcz stworzone o czegoś takiego. :P
07-12-2010 14:01
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Już dziś wyślij sms by odblokować kolejne poziomy Call of Duty 666: Battle out of Hell i ostatniego bossa, Bobby'ego Kotticka! Wysyłając kolejnego sms-a odblokujesz także możliwość używania granatów i przeładowania pistoletu!
07-12-2010 14:29

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.