Aktualności

Monster Madness: Battle for Suburbia - zapowiedź

Monster Madness: Battle for Suburbia - zapowiedź

21-02-2007 19:12 | Ryszard 'ZiGi' Masian | Komentarze: 0
Firma SouthPeak Interactive planuje wydać grę Monster Madness: Battle for Suburbia. Przewidziana premiera tej produkcji w USA i Europie ma się odbyć 17 kwietnia 2007 r. Nieznany jest polski dystrybutor, więc nie wiadomo czy gra ukaże się w naszym kraju.

Szczegóły w rozszerzeniu wieści. » więcej
Pierwszy zwiastun Resident Evil: Extinction

Pierwszy zwiastun Resident Evil: Extinction

21-02-2007 15:37 |
Yahoo zaprezentowało pierwszy zwiastun trzeciej i według producentów ostatniej części cyklu z Millą Jovovich w roli głównej. Resident Evil: Extinction ma trafić do naszych kin 19 października. Kliknijcie w nagłówek wieści, by obejrzeć trailer. » więcej
Zapowiedź The Crossing

Zapowiedź The Crossing

18-02-2007 16:56 | Ryszard 'ZiGi' Masian | Komentarze: 0
W sieci pojawiły się informacje o najnowszej produkcji Arkane Studios. Wcześniej firma ta wydała znaną grę Dark Messiah of Might & Magic. Najnowsze dzieło o nazwie The Crossing zalicza się do gatunku FPP i ma szansę przebić poprzedni tytuł. Według najnowszych wieści, oprócz wersji na konsolę Xbox 360, gra ukaże się również na PC. Na oficjalnej stronie wydawcy dostępny jest trailer, który można zobaczyć tutaj.

Akcja gry toczy się w Paryżu, a dokładniej w dwóch równoległych światach na terenie tego miasta. Obie rzeczywistości osadzone są w naszych czasach, z tą różnicą, iż w pierwszej panuje chaos i anarchia, a w drugiej rządy sprawowane są przez Zakon.

Pierwsza interaktywna aplikacja wykorzystująca DirectX 10

17-02-2007 10:12 | Ryszard 'ZiGi' Masian | Komentarze: 0
NVIDIA Corporation stworzyła aplikację wykorzystującą Microsoft DirectX 10. Jest nią program NVIDIA Cascades. Pozwala on posiadaczom GeForce 8 oraz Windows Vista zapoznać się z funkcjami DirectX 10 zawartym w najnowszym systemie Microsoftu. Więcej w rozszerzeniu wieści. » więcej
Gry w chińskich zupkach?

Gry w chińskich zupkach?

16-02-2007 21:54 | Remigiusz 'KORraN' Żętkowski | Komentarze: 6
Cenega Poland wraz z firmą Knorr zorganizowała ciekawą akcję mającą na celu promowanie serii Kolekcja Klasyki oraz Super$eller. Od 15 lutego w sprzedaży w całej Polsce znajdą się zestawy zupek Knorr Nudle wraz z płytami DVD wypełnionymi po brzegi wersjami demonstracyjnymi gier, które można zakupić właśnie w tanich seriach Cenegi. Więcej informacji w rozszerzeniu wieści. » więcej
Cenega wydawcą gry Piraci Nowego Świata 2: Dwa Skarby

Cenega wydawcą gry Piraci Nowego Świata 2: Dwa Skarby

16-02-2007 21:15 | Remigiusz 'KORraN' Żętkowski | Komentarze: 2
Cenega Poland poinformowała, że do planu wydawniczego firmy trafiła nowa produkcja sygnowana przez Ascaron - Piraci Nowego Świata 2: Dwa Skarby.

Gra wydana na Zachodzie pod tytułem Tortuga: Two Treasures opracowana zostanie w polskiej wersji językowej z napisami, a jej cenę ustalono na poziomie 99,90 złotych. Piraci Nowego Świata 2 trafią do sprzedaży już w marcu, a dokładne informacje o dacie premiery gry zostaną podane już wkrótce.
Resident Evil 4 w sprzedaży już w kwietniu

Resident Evil 4 w sprzedaży już w kwietniu

16-02-2007 21:14 | Remigiusz 'KORraN' Żętkowski | Komentarze: 2
Czwarta odsłona bestsellerowej serii Resident Evil i konsolowa gra roku w kwietniu trafi do sprzedaży w wersji na komputery PC. Tytuł, stworzony przez studio Capcom, wydany zostanie w polskiej wersji językowej z napisami.
Force Unleashed w listopadzie

Force Unleashed w listopadzie

15-02-2007 19:24 | Grzesiek 'SethBahl' Adach | Komentarze: 7
Ostatnio jesteśmy wręcz zasypywani newsami dotyczącymi najnowszej gwiezdnowojennej produkcji LucasArts - The Force Unleashed. Najważniejsza z nich - premiera gry w listopadzie. Więcej w rozszerzeniu wieści. » więcej
Wieści o Battlefield 2142 Northern Strike

Wieści o Battlefield 2142 Northern Strike

14-02-2007 19:41 | Ryszard 'ZiGi' Masian | Komentarze: 0
Dziś ukazał się oficjalny trailer do nadchodzącego dodatku Battlefield 2142 Northern Strike. Gra ukaże się w Polsce prawdopodobnie 9 marca, a jej cena wyniesie około 29,90 zł. Trailer jest dostępny pod tym linkiem.
UFO Afterlight: Bitwa o Marsa już w marcu

UFO Afterlight: Bitwa o Marsa już w marcu

14-02-2007 10:57 | Ryszard 'ZiGi' Masian | Komentarze: 1
Cenega ujawniła informację o wydaniu strategii UFO Afterlight: Bitwa o Marsa. Gra, w wersji z polskimi napisami, pojawi się w sklepach już w marcu, a jej planowana cena to 59,90 zł.
Tom Clancy’s Rainbow Six: Vegas w sprzedaży już w marcu

Tom Clancy’s Rainbow Six: Vegas w sprzedaży już w marcu

12-02-2007 17:39 | Remigiusz 'KORraN' Żętkowski | Komentarze: 0
Cenega Poland, partner firmy Ubisoft w Polsce, poinformowała, że nowa odsłona bestsellerowej serii Tom Clancy's Rainbow Six trafi do sprzedaży już w marcu. Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas wydane zostanie w polskiej wersji językowej z napisami i dialogami, w cenie 99,90 złotych. W polskiej edycji gry zaimplementowano najnowszy dostępny obecnie patch, oznaczony numerem wersji 1.04.
War Front: Punkt Zwrotny w planie wydawniczym Cenegi

War Front: Punkt Zwrotny w planie wydawniczym Cenegi

12-02-2007 17:34 | Remigiusz 'KORraN' Żętkowski | Komentarze: 0
Do planu wydawniczego Cenega Poland trafił nowy tytuł ze studia Digital Reality. War Front: Punkt Zwrotny proponuje graczom alternatywną wersję wydarzeń z czasów II wojny światowej. Wunderwaffe kontra eksperymentalne, amerykańskie odrzutowce? W grze War Front: Punkt Zwrotny stanie się to możliwe. Więcej informacji w rozszerzeniu wieści. » więcej
Nowy trailer Sacred 2: Fallen Angel

Nowy trailer Sacred 2: Fallen Angel

12-02-2007 17:34 | Remigiusz 'KORraN' Żętkowski
Polski dystrybutor gry Sacred 2: Fallen Angel, Cenega Poland, udostępnił na swoim serwerze najnowszy trailer tego tytułu. Plik waży 19 MB i możecie go pobrać, klikając w nagłówek wieści. » więcej
Znamy datę premiery Riven: The Sequel to Myst

Znamy datę premiery Riven: The Sequel to Myst

11-02-2007 16:06 | Ryszard 'ZiGi' Masian | Komentarze: 0
23 lutego w sklepach pojawi się gra przygodowa Riven: The Sequel to Myst bedąca kontynuacją Mysta. Celem gracza jest odnalezienie zaginionej żony na archipelagu pięciu wysp. Powodzenie misji zależy od rozwiązania wielu skomplikowanych zagadek oraz rozmów z napotkanymi postaciami. Koszt gry wyniesie ok. 14,90 zł.
Cafe of Broken Dreams

Cafe of Broken Dreams

11-02-2007 11:41 | Kamil 'trx' Traks
Cafe of Broken Dreams to tytuł nowego zina związanego tematycznie z Falloutem i kulturą postnuklearną. Pierwszy numer można pobrać ze współpracującej z redakcją zina stroną Vulture Crew, gdzie można również wyrażać swoje opinie na temat CoBD. » więcej
Hitman: Trylogia w serii Kolekcja Klasyki

Hitman: Trylogia w serii Kolekcja Klasyki

10-02-2007 11:49 | Remigiusz 'KORraN' Żętkowski | Komentarze: 5
Cenega Poland poinformowała, że 6 marca w serii Kolekcja Klasyki pojawią się 3 nowe gry. Drugą z nich, po ogłoszonym wcześniej GT Legends, jest wyjątkowy zestaw gier o płatnym zabójcy, czyli Hitman: Trylogia firmy IO Interactive i Eidos. Więcej informacji w rozszerzeniu wieści. » więcej
Zapowiedź dodatku do Titan Quest

Zapowiedź dodatku do Titan Quest

09-02-2007 19:14 | Ryszard 'ZiGi' Masian | Komentarze: 1
Titan Quest Immortal Throne to pierwszy dodatek do gry RPG Titan Quest . Rozszerzenie ma zapewnić 12 godzin dodatkowej rozrywki. Wyzwanie dla gracza stanowić będzie podbicie Hellady, a kampanię podzielono na 30 misji. Wprowadzono 8 nowych klas postaci, a maksymalny poziom podniesiono do 75. Dodatek umożliwi zdobycie nowych umiejętności, pancerzy, broni oraz potężnych artefaktów. W sklepach gra ma się ukazać w marcu tego roku.
Sacred 2: Fallen Angel - zapowiedź

Sacred 2: Fallen Angel - zapowiedź

09-02-2007 17:07 | Remigiusz 'KORraN' Żętkowski
"Akcja gry będzie toczyć się tysiąc lat przed wydarzeniami przedstawionymi w pierwszej części Sacred. Ponownie przeniesiemy się do świata Ankarii, w którym (i tu nowość!) przyjdzie nam opowiedzieć się po stronie dobra lub zła. Ogólnie tło fabularne nie zapowiada się za ciekawie. Będzie standardowo: źli chcą za wszelką cenę zdobyć władzę nad światem, zaś dobrzy nie mogą do tego dopuścić. Jedyna zmiana w stosunku do innych produkcji z tego gatunku jest taka, że to właśnie my zadecydujemy, która strona konfliktu odniesie końcowe zwycięstwo w 'pojedynku'."

Tomasz Rajca zapowiada premierę drugiej części udanego cRPG Sacred, która w październiku 2007 roku pojawi się w sprzedaży. Zapraszamy do lektury! » więcej
Zielone światło dla Metal Gear Solid

Zielone światło dla Metal Gear Solid

09-02-2007 12:41 | | Komentarze: 3
Słynna gra wideo zostanie wreszcie zekranizowana. Zakończono trwające od zeszłego roku negocjacje i wiadomo już, że produkcją Metal Gear Solid zajmie się Michael De Luca (Godziny szczytu 2) wraz z twórcą serii Hideo Kojima.

Akcja rozgrywa się w 2005 roku (gra powstała w 1998), jej głównym bohaterem jest emerytowany pułkownik, który wraca do służby, by dowodzić operacją odbicia wyspy wraz z znajdującymi się na niej zakładnikami z rąk terrorystów. Na miejscu we wrogich rękach znajduje się również eksperymentalna broń nuklearna - chodzący czołg, Metal Gear REX.
Znana data premiery Test Drive Unlimited (PL)

Znana data premiery Test Drive Unlimited (PL)

09-02-2007 10:43 | Ryszard 'ZiGi' Masian | Komentarze: 3
Już 15 marca pojawi się w naszych sklepach Test Drive Unlimited, najnowsze wyścigi samochodowe, których producentem jest firma Atari. Gra oferować będzie tryb gry w sieci, co powinno znacznie wydłużyć rozgrywkę. Więcej w rozszerzeniu wieści.
» więcej
Wyświetlono rezultaty 10341-10360 z 10560.