Aktualności

KotOR w wersji MMO?

KotOR w wersji MMO?

26-04-2007 16:32 | Grzesiek 'SethBahl' Adach
Do tej pory mało prawdopodobnym było, by seria Knights of the Old Republic, uważana za jedną z najlepszych gier ze świata Gwiezdnych wojen, miała doczekać się kontynuacji.

Tymczasem w sieci pojawiły się ciekawe plotki. Być może nie jest to kontynuacja w pełnym znaczeniu tego słowa, ale słychać głosy sugerujące jakoby BioWare intensywnie pracowało nad... internetową wersją swojego hitu. Nie uzyskano jeszcze potwierdzenia w tej sprawie, więc (póki co) jedyną grą MMO w świecie Gwiezdnych wojen pozostaje StarWars Galaxies. » więcej
Kolejna odsłona Settlersów we wrześniu

Kolejna odsłona Settlersów we wrześniu

26-04-2007 11:42 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 4
Na wrzesień zapowiedziano szóstą odsłonę The Settlers o podtytule Rise of an Empire. Twórcy, Blue Byte, zapowiadają bardzo duże zmiany w stosunku do poprzednich części - między innymi pojawienie się kobiet i zawieranie małżeństw między osadnikami. Gra przewidziana jest na PC.
Paczka trailerów #2

Paczka trailerów #2

26-04-2007 11:37 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Oto kolejna paczka trailerów z witryny gamershell.com. Osoby zainteresowane znajdą tutaj trwający półtorej minuty zwiastun Harry'ego Pottera i Zakonu Feniksa; trailer z Gluck'Oza: Action!; trwający ponad trzy minuty filmik z najnowszej gry JoWooD - Space Force - Rogue Universe oraz po pięć trailerów z MBL 07 The Show oraz WarHawka.
Medal of Honor: Airborne pojawi się 28 sierpnia

Medal of Honor: Airborne pojawi się 28 sierpnia

24-04-2007 12:54 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Wreszcie pojawiła się data wydania długo oczekiwanego Medal of Honor: Airborne. Gra zostanie wydana na PC, PS3 oraz Xboxa 360, a gracz będzie mógł wziąć udział w inwazji na Sycylię, operacji Neptun czy w D-Day jako spadachroniarz.

Tutaj można znaleźć widowiskowy filmik przedstawiający nadchodzący tytuł.

Vader w Wiedźminie

24-04-2007 12:53 | Michał 'Furiath' Markowski | Komentarze: 4
Jak podaje bezpłatny dziennik Metro, legenda światowego deathmetalu, olsztyński Vader, przygotowuje kawałek, który znajdzie się na ścieżce dźwiękowej gry Wiedźmin.
Szczegóły fabuły filmowego Hitmana

Szczegóły fabuły filmowego Hitmana

24-04-2007 12:51 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 18
Pojawiły się pierwsze informacje dotyczące fabuły nadchodzącego Hitmana, filmu bazującego na słynnej serii gier wydawanych przez Eidos. Wedle tych informacji, 47 (w tej roli Timothy Olyphant) będzie się musiał zmierzyć z Interpolem i Rosjanami, którym został wystawiony po sfingowanym zleceniu. Jakby tego było mało, na jego drodze pojawi się bardzo piękna, lecz niebezpieczna dziewczyna.

Za reżyserię filmu odpowiada Xavier Gens, a w pozostałych rolach występują Dougray Scott, Robert Knepper oraz Michael Offei. W obecnej chwili zdjęcia kręcone są w Bułgarii, później filmowcy przeniosą się do Londynu, Istambułu, Sankt Petersburga i Południowej Afryki.
Paczka trailerów #1

Paczka trailerów #1

24-04-2007 12:50 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Oto kilka trailerów, które pojawiły się ostatnio w Sieci i mogą zainteresować część z czytelników. Są nimi: Spider-Man 3, który zostanie wydany 4 maja; Tony Hawk's Downhill Jam na Playstation 2 oraz pięć filmików z nadchodzącego kosmicznego RTSa - Genesis Rising: The Universal Crusade. Można je znaleźć tutaj.
Dwie wiadomości o LOTR Online

Dwie wiadomości o LOTR Online

23-04-2007 19:12 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Pierwsza informacja pochodzi od Codemasters - wynika z niej, że serwery gry ruszą dopiero 27 kwietnia, a nie 24 jak wstępnie zapowiadano. Ma to związek z problemami z dystrybucją gry. Ponadto, zapowiedziano już dodatek, Shores of Evendim, którego premierę przewidziano na czerwiec. Pojawią się m.in. nowe questy, potwory i zestawy zbroi.

Druga wiadomość zainteresuje przede wszystkim polskich graczy - EMPiK Multimedia poinformował właśnie, że nawiązał współpracę z Codemasters i Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar zostanie wydany w Polsce równo ze światową premierą.
Lista gier na PS3

Lista gier na PS3

23-04-2007 19:07 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Serwis IGN udostępnił listę gier, które zostaną wydane na najnowszą konsolę Sony, Playstation 3. Oprócz tytułów zapowiedzianych na najbliższe dni i miesiące, można znaleźć gry, które ujrzą światło dzienne dopiero w roku 2008. Listę można znaleźć pod tym adresem.
Tomb Raider: Anniversary w maju?

Tomb Raider: Anniversary w maju?

23-04-2007 04:01 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 1
Eidos ujawnił, że jeszcze w maju ukaże sięTomb Raider: Anniversary, czyli pierwsza część przygód Lary Croft w nowej oprawie graficznej. Gra zostanie wydana na PC, PSP i PS2. Pod tym adresem można znaleźć krótki filmik pokazujący, jak gra będzie się prezentować.
Electronic Arts udostępnił Worldbuildera

Electronic Arts udostępnił Worldbuildera

22-04-2007 02:01 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Electronic Arts, wydawca Command & Conquer 3 Tiberium Wars, udostępnił graczom na całym świecie zestaw narzędzi - Worldbuilder, w którym stworzono wszystkie misje dla pojedynczego gracza oraz mapy do rozgrywki wieloosobowej. Plik, ważący niecałe 8 Mb, można znaleźć tutaj.
Mortal Kombat wraca do korzeni

Mortal Kombat wraca do korzeni

21-04-2007 15:23 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 1
Ed Boon, twórca Mortal Kombat, zapowiedział, że najnowsza część gry, której możemy się spodziewać w 2008 roku, będzie w dużo większym stopniu przypominać to, czym Mortal Kombat był na początku. Nie uświadczymy już "babality", walka ma być szybsza, bardziej brutalna, a postacie będą mogły korzystać z różnego rodzaju broni. Tytuł planowany jest na konsole nowej generacji, nic nie wiadomo o konwersji na PC.
Wydano Theatre of War

Wydano Theatre of War

21-04-2007 15:20 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Od dziś dostępna jest nowa gra wojenna 1C pod tytułem Theatre of War. Produkt pozwala wcielić się graczowi w dowódcę podczas drugiej wojny światowej i wziąć udział w pięciu różnych kampaniach - amerykańskiej, brytyjskiej, rosyjskiej, niemieckiej i polskiej. Theatre of War można kupić na battlefront.com, wersja DVD będzie dostępna za około 2 tygodnie. Tutaj można znaleźć demo gry.
Cossacks: Emperor's Edition w połowie maja

Cossacks: Emperor's Edition w połowie maja

21-04-2007 03:01 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Na 14 maja wyznaczono datę wydania w USA antalogii gier z serii Cossacks - Cossacks II: Battle for Europe, Cossacks: Back to War oraz Cossacks: European Wars. Pierwszy z wymienionych tytułów pozwoli graczowi wziąć udział w Wojnach Napoleońskich, drugi opowiedzieć się po stronie któregoś z 16 państw na przełomie wieków XVI, XVII i XVIII. Natomiast trzeci jest dodatkiem do Cossacks: Back to War i umożliwia poprowadzenie wirtualnych wojsk w przeszło stu bitwach. Nie wiadomo, kiedy Cossacks: Emperor's Edition ukaże się w Polsce.
Zapowiedzi Codemasters na przyszły rok

Zapowiedzi Codemasters na przyszły rok

19-04-2007 23:06 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Wydawnictwo Codemasters podczas trwającej imprezy firmowej Code'07 zapowiedziało na przyszły rok trzy gry: Operation Flashpoint 2, Race Driver One i Rise of the Argonauts. Dwa pierwsze tytuły, bazujące na silniku Neon, ukażą się na PC, PS3, XBox 360 i Wii. Trzecia gra, tworzona przez Liquid Games, zaoferuje graczom możliwość przeniesienia się do antycznej Grecji i wcielenia się w któregoś z mitycznych herosów. Rise of the Argonauts będzie przeznaczony na PC, Xbox 360 oraz PS3.
Międzynarodowe mistrzostwa w Pac-Mana

Międzynarodowe mistrzostwa w Pac-Mana

19-04-2007 17:25 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Ogłoszono międzynarodowe mistrzostwa w Pac-Mana na XBox 360. Organizatorami są Microsoft, Namco i Quizinos, jeden z największych producentów kanapek w USA. Zawody są podzielone na dwa etapy. Pierwszy, trwający do 9 maja wyłoni graczy z najlepszym wynikiem, którzy swoje osiągnięcia będą zamieszczali na listach rankingowych XBox Live. Drugi, finałowy etap odbędzie w Nowym Jorku i wyłoni światowego mistrza Pac-Mana.

Na zwycięzcę czeka specjalna wersja XBox 360 z wizerunkiem Pac-Mana, 100 tysięcy MP na XBox Live Marketplace i bezpłatne kanapki od trzeciego organizatora, Quizinos, przez 26 lat.
Ruszyło forum Fallouta 3

Ruszyło forum Fallouta 3

19-04-2007 13:54 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Wydawnictwo Bethesda Softworks, które w obecnej chwili posiada prawa do gier z serii Fallout, uruchomiło właśnie forum trzeciej odsłony gry. Zainteresowani projektem mogą pisać o tym, co chcieliby zobaczyć w najnowszej części kultowego cRPG i porozmawiać z twórcami. Forum znajduje się tutaj.
Warhammer: Mark of Chaos - demo multiplayer

Warhammer: Mark of Chaos - demo multiplayer

19-04-2007 13:53 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Pojawiło się europejskie demo Warhammer: Mark of Chaos pozwalające grać w trybie multiplayer. Twórcy oferują graczom trzy tutoriale, cztery mapy (Równowaga Chaosu, Krew na śniegu, Zamek Bogów oraz Całkowity Konflikt) i trzy tryby gry (Normalny, Posiłki i Oblężenie). Demo, ważące - bagatela - 1,33 Gb, można pobrać stąd.

Halo 2 tylko dla Visty

18-04-2007 16:24 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Microsoft podał informację, że Halo 2, którego premierę na PC zapowiedziano na 8 maja, będzie dostępny tylko pod Windows Vista. Nie przewiduje się, by tytuł został wydany na innych systemach, co - jak nietrudno się domyślić - jest kolejnym ruchem mającym przekonać graczy do najnowszego dziecka firmy Billa Gatesa. Pocieszającą wiadomością jest fakt, że zapowiedziano znaczną poprawę grafiki oraz ulepszenie SI w stosunku do wersji XBoxowej.
Hard to Be a God w Europie

Hard to Be a God w Europie

17-04-2007 22:55 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Na drugą połowę tego roku zapowiedziano premierę Hard to Be a God, gry opartej na książce Arkadija i Borysa Strugackich, poinformował wydawca gry - Nobilis. Zadaniem gracza będzie sprawowanie kontroli nad średniowieczną krainą Arkanar rok po wydarzeniach przedstawionych w Trudno być Bogiem. Produkt oferuje miłą dla oka grafikę, pięć różnych zakończeń i dobrze odwzorowaną strukturę społeczeństwa feudalnego. Więcej informacji pod tym adresem.
Wyświetlono rezultaty 9461-9480 z 9764.
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.