Aktualności

Anglojęzyczna wersja Theatre of War

Anglojęzyczna wersja Theatre of War

10-04-2007 23:44 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Maddox Games, twórca Theatre of War oświadczył, że ukończył prace nad zachodnią wersją gry, która trafi do sklepów 19 kwietnia. Istnieje możliwość zakupienia gry w przedsprzedaży poprzez stronę Battlefront.com, autorów Combat Mission. W Polsce za wydanie Theatre of War odpowiada Cenega.
Drugi trailer z Rush for Berlin: Rush for the Bomb

Drugi trailer z Rush for Berlin: Rush for the Bomb

10-04-2007 12:14 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Na Sieci pojawił się drugi trailer z nadchodzącej gry StormRegion - Rush for Berlin: Rush for the Bomb. Zadaniem gracza dowodzącego nazistami będzie przechwycenie planów projektu Manhattan, natomiast stając po stronie aliantów przeszkodzenie w tym. Gra oferuje 12 misji dla obu stron, a jako datę wydania podaje się wiosnę.
Ruszyła strona Transformers: The Game

Ruszyła strona Transformers: The Game

Activision informuje, że dostępna jest już oficjalna strona Transformers: The Game. Możemy tam znaleźć filmik z Peterem Cullenem i Frankiem Welkerem, pierwsze wpisy na blogach twórców i kilka screenshotów. » więcej
Darmowy LotRO: Shadows of Angmar w USA

Darmowy LotRO: Shadows of Angmar w USA

Od 6 kwietnia gracze w Ameryce Północnej mają możliwość gry w nadchodzący produkt Turbine Entertainment - Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar. Wydanie gry planowane jest na 24 kwietnia i tego też dnia promocja się kończy. Do tego czasu, gracze będą mogli osiągnąć 15 poziom doświadczenia i wspólnie odkrywać Śródziemie całkowicie za darmo. Więcej informacji po kliknięciu w nagłówek. » więcej
Twórcy S.T.A.L.K.E.R. złodziejami?

Twórcy S.T.A.L.K.E.R. złodziejami?

07-04-2007 23:11 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 5
Na Sieci zaczęły się pojawiać pogłoski, jakoby twórcy S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla skopiowali niektóre z elementów graficznych z Dooma 3 i Half Life'a 2. Co więcej, GSC World, producent gry, nie zmienił nawet nazw plików, które są identyczne z tymi, które można znaleźć w produktach id Software i Valve. Tutaj znajdują się porównawcze screeny.

Ani id Software, ani Valve nie skomentowały sprawy.
Programy edukacyjne nie są pomocne w nauce

Programy edukacyjne nie są pomocne w nauce

07-04-2007 17:21 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 1
Od 2002 roku prowadzono w amerykańskich szkołach pierwszego i drugiego stopnia program "Żadne dziecko nie pozostawione w tyle". Badania przeprowadzono na grupie 9424 uczniów - jako pomoc w toku nauczania, zastosowano gry i programy edukacyjne. Wyniki badań wykazały, że zastosowanie nowych rozwiązań nie ma żadnego wpływu na zwiększenie efektywności nauczania.

Jednak zwolennicy projektu zwracają uwagę na liczne błędy popełnione podczas programu: brak jednolitego systemu nauczania i brak wyszkolenia nauczycieli, którzy sprawowali pieczę nad uczniami. Profesor Elliot Soloway, wykładowca na uniwersytecie w Michigan stwierdził, że "Najbardziej ucierpią na tym biedne dzieci, ponieważ z tego powodu ich szkoły nie otrzymają dostępu do nowoczesnych technologii".
Wkrótce zapowiedź Tom Clancy's Firehawk?

Wkrótce zapowiedź Tom Clancy's Firehawk?

07-04-2007 09:25 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Prawdopodobnie w najbliższym czasie pojawi się oficjalna zapowiedź gry sygnowanej nazwiskiem Toma Clancy'ego - Firehawk. Ubisoft, wydawca tytułu, zarejestrował już [url=www.firehawkgame.com]witrynę[/url], a ponadto na Sieci pojawiła się tajemnicza [url=www.rev64.com]strona[/url] na której można znaleźć kilka informacji o fabule nadchodzącego tytułu.
Oryginalne głosy Megatrona i Optimusa Prime

Oryginalne głosy Megatrona i Optimusa Prime

06-04-2007 11:58 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 1
W nadchodzącym Transformers: The Game usłyszymy oryginalne głosy Megatrona i Optimusa Prime. Peter Cullen i Frank Welker porozumieli się z Activision i ponownie wcielą się w przywódców Autobotów i Deceptikonów. Gra będzie bazować na filmie Transformers, a jej premiery można spodziewać się latem.
Drugi dodatek do Heroes of Might and Magic V

Drugi dodatek do Heroes of Might and Magic V

06-04-2007 11:04 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Ubisoft, wydawca Heroes of Might and Magic V, zapowiedział na jesień dodatek do tej gry - Tribes of the East. Do dyspozycji gracza zostanie oddana rasa Orków - brutalnych wojowników, którzy będą mieli do odegrania decydującą rolę w konflikcie wywołanym przez demony w świecie Ashan. Poza nową kampanią, na graczy czeka pięć scenariuszy jednoosobowych i dziesięć map do gry multiplayer. Tribes of the East zapowiedziano jako samodzielny dodatek, nie wymagający podstawowej wersji Heroes of Might and Magic V.
Nowa wersja Sensible World of Soccer

Nowa wersja Sensible World of Soccer

Na późne lato zapowiedziano nową wersję Sensible World of Soccer, gry uważanej za jedną z najlepszych symulacji piłki nożnej w historii. Wydawca, Codemasters, poinformował, że zostanie do niej wprowadzony tryb rozgrywki sieciowej i nowa, ulepszona grafika. Jednocześnie pojawi się możliwość gry w klasycznej oprawie z 1996 roku.

Produkt będzie przeznaczony na PC i Xbox Live Arcade. » więcej
Pierwsze informacje o Company of Heroes: Opposing Fronts

Pierwsze informacje o Company of Heroes: Opposing Fronts

05-04-2007 11:15 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Pojawiły się pierwsze informacje o kontynuacji jednej z najlepszych gier ubiegłego roku - Company of Heroes. Opposing Fronts, bo taki będzie nosić podtytuł, nie będzie dodatkiem, a oddzielnym produktem. Do dyspozycji gracza zostaną oddane dwie kampanie - brytyjska, pozwalająca na udział w wyzwalaniu Caen oraz niemiecka, podczas alianckiej operacji Market Garden. Autorzy z Relic Entertainment obiecują poprawienie sztucznej inteligencji i grafiki (większe wykorzystanie DirectX 10).

Wydania gry można spodziewać się jesienią.
Demo Dawn of Magic dostępne od jutra

Demo Dawn of Magic dostępne od jutra

04-04-2007 23:28 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Deep Silver, wydawca Dawn of Magic, poinformował, że jutro pojawi się wersja demonstracyjna gry. By móc sprawdzić produkcję Rosjan ze SkyFallen Entertainment, należy zarejestrować się na oficjalnym forum, zalogować tutaj, a następnie pobrać wszystkie pliki do jednego folderu. Twórcy przewidują, że demo, zajmujące ponad 500 Mb, może zapewnić od pięciu do dziesięciu godzin rozrywki.

Premierę gry wyznaczono na 27 kwietnia.
Gra na podstawie najnowszego filmu Uwe Bolla

Gra na podstawie najnowszego filmu Uwe Bolla

Świetna wiadomość dla wszystkich wielbicieli Uwe Bolla. Na podstawie jego najnowszego dzieła, Tunnel Rats, powstanie gra komputerowa. Sam film opowiada historię amerykańskich żołnierzy, którzy podczas wojny w Wietnamie walczyli w tunelach pod dżunglą z Vietcongiem. Boll został producentem gry, która najprawdopodobniej będzie FPSem na PC i Xbox360.

Premiera filmu spodziewana jest w 2008 roku. » więcej
Ruszają beta-testy Age of Conan: Hyborian Adventures

Ruszają beta-testy Age of Conan: Hyborian Adventures

FunCom, twórca gry Age of Conan: Hyborian Adventures poinformował o zbliżającej się beta-testach i zaprosił graczy z całego świata do wzięcia w nich udziału. Jeśli jesteś zainteresowany, wystarczy wypełnić formularz i czekać na wiadomość.

Premierę gry przewidziano na październik. » więcej
Hospital Tycoon w czerwcu

Hospital Tycoon w czerwcu

Codemasters, wydawca gry Hospital Tycoon podał wczoraj informację, że tytuł ukaże się dopiero w czerwcu. Nie podano przyczyn przesunięcia daty premiery, która pierwotnie miała mieć miejsce na wiosnę - na przełomie kwietnia i maja.

Hospital Tycoon jest uważana za nową wersję Theme Hospital, legendarnej gry Bullfroga z 1997 roku. Zadaniem gracza było prowadzenie własnego szpitala i pomoc pacjentom cierpiącym na humorystyczne dolegliwości - np. złamane serce, które należało zoperować. » więcej
Nowojorscy Politycy skrytykowali GTA IV

Nowojorscy Politycy skrytykowali GTA IV

04-04-2007 03:21 | Marcin 'DanseMacabre' Kowalski | Komentarze: 0
Zapewne nie jest to pierwsza część gry Grand Theft Auto, która budzi sprzeczne emocje wśród ludzi na całym świecie. Tym razem przeciwko grze wystąpili się nowojorscy politycy. Więcej w rozszerzeniu wieści. » więcej
Trailer z LoTR: Shadows of Angmar

Trailer z LoTR: Shadows of Angmar

04-04-2007 00:00 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Na stronie Codemasters pojawił się filmik z nadchodzącego MMORPG Lord of The Rings Online: Shadows of Angmar. Zadaniem graczy, którzy będą mogli grać sami jak i łączyć się w drużyny, będzie pokonanie sił Saurona, odwiedzając przy tym miejsca znane z trylogii Tolkiena. Premierę przewidziano na 24 kwietnia.
Penumbra: Overture jest już do pobrania

Penumbra: Overture jest już do pobrania

03-04-2007 14:31 | Tomasz 'Zolf' Rajca
Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami firmy Lexicon Entertainment, wydawcy gry Penumbra: Overture, w sieci pojawił się pierwszy epizod komercyjnej wersji wspomnianej produkcji. Aby móc pobrać plik instalacyjny, należy najpierw dokonać wpłaty pieniędzy – dokładnie 19.99$.

Więcej informacji na temat dzieła studia Frictional Games znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej gry Penumbra: Overture. Wystarczy tylko klikając w nagłówek tej wieści. » więcej
W czerwcu Shadowrun zawita do Japonii

W czerwcu Shadowrun zawita do Japonii

02-04-2007 23:54 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Jeden z przedstawicieli Microsoftu podał dziś informację, że Shadowrun, gra tworzona przez FASA Corporation, bazująca na systemie RPG o tej samej nazwie, zostanie wydana 21 czerwca 2007 w Japonii. Przewiduje się, iż premiera w Stanach Zjednoczonych i Europie nastąpi krótko potem, jednak dokładne daty są nieznane.

Najnowsza produkcja studia FASA Corporation pojawi się na dwie platformy sprzętowe: na konsolę Xbox 360 oraz PC.
Medieval 2: TW Kingdoms zapowiedziany

Medieval 2: TW Kingdoms zapowiedziany

01-04-2007 13:07 | Tomasz 'Zolf' Rajca
SEGA poinformowała, że jesienią bieżącego roku, na rynku gier komputerowych pojawi się pierwsze oficjalne rozszerzenie do dzieła studia Creative Assembly, popularnej strategii z 2006 roku, zatytułowanej Medieval 2: Total War. Dodatek ów będzie nosił podtytuł Kingdoms.

Więcej na temat opisywanego programu (m.in. co nowego przyniesie ze sobą rozszerzenie) znajdziecie klikając w nagłówek tej wieści. » więcej
Wyświetlono rezultaty 9401-9420 z 9668.
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.