Aktualności

Ruszyło forum Fallouta 3

Ruszyło forum Fallouta 3

19-04-2007 13:54 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Wydawnictwo Bethesda Softworks, które w obecnej chwili posiada prawa do gier z serii Fallout, uruchomiło właśnie forum trzeciej odsłony gry. Zainteresowani projektem mogą pisać o tym, co chcieliby zobaczyć w najnowszej części kultowego cRPG i porozmawiać z twórcami. Forum znajduje się tutaj.
Warhammer: Mark of Chaos - demo multiplayer

Warhammer: Mark of Chaos - demo multiplayer

19-04-2007 13:53 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Pojawiło się europejskie demo Warhammer: Mark of Chaos pozwalające grać w trybie multiplayer. Twórcy oferują graczom trzy tutoriale, cztery mapy (Równowaga Chaosu, Krew na śniegu, Zamek Bogów oraz Całkowity Konflikt) i trzy tryby gry (Normalny, Posiłki i Oblężenie). Demo, ważące - bagatela - 1,33 Gb, można pobrać stąd.

Halo 2 tylko dla Visty

18-04-2007 16:24 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Microsoft podał informację, że Halo 2, którego premierę na PC zapowiedziano na 8 maja, będzie dostępny tylko pod Windows Vista. Nie przewiduje się, by tytuł został wydany na innych systemach, co - jak nietrudno się domyślić - jest kolejnym ruchem mającym przekonać graczy do najnowszego dziecka firmy Billa Gatesa. Pocieszającą wiadomością jest fakt, że zapowiedziano znaczną poprawę grafiki oraz ulepszenie SI w stosunku do wersji XBoxowej.
Hard to Be a God w Europie

Hard to Be a God w Europie

17-04-2007 22:55 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Na drugą połowę tego roku zapowiedziano premierę Hard to Be a God, gry opartej na książce Arkadija i Borysa Strugackich, poinformował wydawca gry - Nobilis. Zadaniem gracza będzie sprawowanie kontroli nad średniowieczną krainą Arkanar rok po wydarzeniach przedstawionych w Trudno być Bogiem. Produkt oferuje miłą dla oka grafikę, pięć różnych zakończeń i dobrze odwzorowaną strukturę społeczeństwa feudalnego. Więcej informacji pod tym adresem.
Sony zadowolone z wyników sprzedaży PS3 w Europie

Sony zadowolone z wyników sprzedaży PS3 w Europie

17-04-2007 22:36 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Howard Stringer, prezes Sony jest niezwykle zadowolony z europejskiej premiery Playstation 3. Wedle jego słów, około 100 milionów funtów zmieniło właściciela, a nabywców znalazło 800 tysięcy sztuk konsoli. Dobry grunt pod sprzedaż PS3 z pewnością zapewniło mnóstwo gier oferowanych przez Sony, co nie pozwoliło na powtórkę kiepskiego wyniku z Japonii.
Myth War Online: Zaczęto tropić bugi

Myth War Online: Zaczęto tropić bugi

17-04-2007 12:16 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 1
IGG, producent Myth War Online, poinformował, że ruszył proces tropienia bugów w grze i będzie trwał przez najbliższe trzy miesiące. W tym miejscu można znaleźć więcej wiadomości na ten temat.

Ponadto od 15 kwietnia istnieje możliwość założenia bloga, na którym będziemy niejako reklamować Myth War Online poprzez zamieszczanie trailerów, screenshotów itp. Więcej informacji tutaj.
Virtual Me - komputerowy Big Brother?

Virtual Me - komputerowy Big Brother?

16-04-2007 22:57 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Electronic Arts podpisało porozumienie z firmą Endemol, producentem Big Brothera. Umowa mówi o stworzeniu gry, w której będziemy prowadzić wirtualne życie, nawiązywać intensywne kontakty z innymi użytkownikami i mieć możliwość uczestniczenia m.in. w turniejach telewizyjnych. Tutaj (PDF) można znaleźć nieco więcej informacji.
Powstanie ekranizacja Prince of Persia: Piaski Czasu

Powstanie ekranizacja Prince of Persia: Piaski Czasu

Pojawiły się informacje, że Michael Bay, reżyser pracujący obecnie nad Transformers, wraz z producentem Jerrym Bruckheimerem zajmą się produkcją filmu Prince of Persia: Piaski Czasu. Obaj panowie współpracowali ze sobą wcześniej przy Twierdzy, Armageddonie, Pearl Harbor i dwóch częściach Bad Boys. Obraz ma być gotowy latem 2009 roku. » więcej
Acclaim proponuje oryginalnego MMO

Acclaim proponuje oryginalnego MMO

14-04-2007 14:58 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 2
Acclaim przygotowuje się do wypuszczenia nowej gry MMO - Dance! Online. Gracz będzie miał możliwość stworzenia postaci i przeciwstawić się sześciu graczom w kilku trybach rozgrywki. Gra ma być darmowa, jednak uczestnicy będą płacić za ubrania dla postaci oraz paczki muzyczne, w których znajdą się utwory artystów z Warner Music Group (między innymi AC/DC czy Red Hot Chili Peppers). Tutaj więcej informacji dla zainteresowanych.
W czerwcu Lost Planet: Extreme Condition na PC

W czerwcu Lost Planet: Extreme Condition na PC

14-04-2007 13:11 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Japoński serwis Famitsu poinformował, że Lost Planet: Extreme Condition, tytuł jak dotychczas dostępny tylko na konsoli Xbox 360, zostanie wydany na PC. Capcom, producent gry, wyda ją we współpracy z Nvidią, której karty będą będą animować strzelaninę nawet w rozdzielczości 2560x1600. Zapowiedziano poprawienie strony wizualnej Lost Planet: Extreme Condition poprzez wykorzystanie DirectX 10.
Zapowiedziano dodatek do Neverwinter Nights 2

Zapowiedziano dodatek do Neverwinter Nights 2

13-04-2007 17:57 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 6
Na jesieni możemy spodziewać się pierwszego dodatku do Neverwinter Nights 2 zatytułowanego Mask of the Betrayer, poinformowało wczoraj wydawnictwo Obsidian Entertainment. Fabuła ma kręcić się wokół wydarzeń tuż po pokonaniu Króla Cieni, a graczowi przyjdzie przemierzać krainę Rashemen. Autorzy obiecują liczną rzeszę nowości - broni, potworów, klas zbroi, zaklęć, a ponadto mają zamiar poprawić narzędzia służące do tworzenia modyfikacji.
Jeszcze o GTA IV

Jeszcze o GTA IV

12-04-2007 21:12 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Okazuje się, że wczorajsze wieści na temat najnowszej odsłony Grand Theft Auto to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Znamy już głównego bohatera i sytuację, w której się znajdzie. Wcielimy się w Niko Bellica, który pojawi się w Liberty City na zaproszenie swojego kuzyna, niejakiego Romana. Krewny okłamał go, opowiadając o kobietach na skinienie głowy, mnóstwie świetnych samochodów i bajońskich sumach. Niko przyjeżdża do miasta i dopiero wtedy orientuje się, że nie wszystko jest tak piękne, jak chciał jego kuzyn.

Rockstar obiecuje większy wpływ na historię głównego bohatera poprzez podejmowane przez niego wybory. Poza tym samo miasto będzie dużo bardziej zurbanizowane. Nie uświadczymy wsi, ani tym bardziej pustyń. Autorzy obiecują jednocześnie poprawienie grafiki, zwiększoną sztuczną inteligencję spotykanych postaci i - przede wszystkim - realizm. Data wydania: 16 października 2007.
Drugi dodatek do Half-Life 2 we wrześniu?

Drugi dodatek do Half-Life 2 we wrześniu?

12-04-2007 15:21 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Wydawnictwo Valve poinformowało, że kolejnego dodatku do Half-Life 2 możemy spodziewać się już we wrześniu. Warto o tym poinformować, bowiem z poprzednich zapowiedzi firmy wynikało, iż data wydania na PC ma się zbiec z terminem wypuszczenia edycji na Xboxa 360 i Playstation 3. Przedłużające się prace nad dodatkiem spowodowały jednak, iż wersje będą publikowane niezależnie.

Zainteresowanym warto przypomnieć, że dodatku nie będzie można kupić oddzielnie - należy się zaopatrzyć bądź w Half-Life 2: The Orange Box lub Half-Life 2: The Black Box.
Wkrótce gra z Herkulesem Poirotem

Wkrótce gra z Herkulesem Poirotem

12-04-2007 09:44 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
W przyszłym miesiącu możemy się spodziewać wydania gry Agatha Christie's Death on the Nile, będącej już trzecią produkcją bazującą na prozie Agaty Christie. Zadaniem gracza, w tej klasycznej przygodówce, będzie znalezienie mordercy na egipskim statku wycieczkowym. Interesującą ciekawostką, jest fakt zaangażowania Jane Jensen, znanej z serii Gabriel Knight. Grę będzie można zakupić jedynie przez Internet.
Pierwsze informacje o wydaniu Enemy Territory w Polsce

Pierwsze informacje o wydaniu Enemy Territory w Polsce

11-04-2007 21:44 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 2
Polskim dystrybutorem nadchodzącego Enemy Territory: Quake Wars będzie firma Cenega. "Bardzo cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z tak renomowanym wydawcą jakim jest Activision" - powiedział dyrektor generalny, Piotr Jabłoński. Gra zostanie w pełni zlokalizowana, jednak nie wiadomo, kiedy pojawi się w sprzedaży.
Sto tysięcy zapisów na testy Age of Conan

Sto tysięcy zapisów na testy Age of Conan

11-04-2007 21:43 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Informowaliśmy was o rozpoczęciu zapisów na beta-testy gry Age of Conan: Hyborian Adventures. Eidos wraz z FunComem ogłosiły właśnie, że przez okres Wielkanocy do testowania MMORPG zgłosiło się sto tysięcy graczy. Jest to wynik tym bardziej imponujący, gdy weźmiemy pod uwagę rygorystyczny formularz, który należało wypełnić. Szefowie wyżej wymienionych firm są zadowoleni z obrotu sprawy, mając nadzieję, że taka rzesza testujących pomoże w usunięciu większości błędów.

Premiera gry zapowiadana jest na koniec października 2007 roku.
Już dziś Lineage II: Interlude

Już dziś Lineage II: Interlude

11-04-2007 15:14 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 5
Już dziś pojawi się szósty już dodatek do cieszącego się ogromną popularnością MMORPGa - Lineage II. W związku z tym, od godziny 15 czasu polskiego przez sześć godzin serwery będą nieczynne. Dodatek oferuje nowe questy, umiejętności i lokacje. Ponadto, pojawią się nowe, specjalne eventy, a nowi gracze będą mieli ułatwiony start. By móc grać na serwerach anglojęzycznych, należy ściągnąć potrzebne pliki ze strony gry.
Pojawiły się pierwsze informacje o GTA IV

Pojawiły się pierwsze informacje o GTA IV

11-04-2007 15:13 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 1
W nowym numerze magazu Game Informer pojawiły się szczegóły dotyczące nadchodzącej czwartej części Grand Theft Auto. Dziennikarze ustalili, że miejscem akcji będzie Liberty City, podzielone na pięć dzielnic. Zniknie możliwość korzystania z samolotów, jednak pojawią się telefony komórkowe, dzięki którym gracz będzie kontaktował się z łącznikami. Ponadto autorzy obiecuję jeszcze większą swobodę i tryb multiplayer.

Datę wydania wyznaczono na 16 października 2007.

Darmowe gry

11-04-2007 15:12 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Twórcy Purge i CellFactor: Revolution postanowili sprawić miłą niespodziankę graczom na całym świecie. Pierwszy tytuł, dzieło Freeform Interactive wydane w 2002 roku i będące hybrydą FPS i RPG, zostało właśnie udostępnione w Internecie - więcej informacji można znaleźć tutaj. Natomiast CellFactor: Revolution produkt działających w kooperacji Immersion Games, Artificial Studios i Timeline Interactive 8 maja - czyli w dniu premiery, zadebiutuje w Sieci całkowcie za darmo.
Ekspansja Electronic Arts

Ekspansja Electronic Arts

10-04-2007 23:48 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Największy wydawca gier komputerowych na świecie - Electronic Arts, przygotowuje się do przejęcia części udziałów chińskiej korporacji The9. Jest to informacja istotna z punktu widzenia gier MMO, gdyż Chińczycy w obecnej chwili pełnią rolę sieciowego operatora World of Warcraft i Guild Wars, rywali Warhammer Online: Age of Reckoning. Grę opartą na uniwersum Starego Świata Electronic Arts ma zamiar wkróce wprowadzić do Chin, a kontrola nad The9 z pewnością ułatwi jej promocję.
Wyświetlono rezultaty 9381-9400 z 9668.
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.