» Wieści » „Prawie jak LAN” w Starcraft II

„Prawie jak LAN” w Starcraft II

25-08-2009 23:10 | Michał 'Kalost' Kułakowski

„Prawie jak LAN” w Starcraft II
Greg Canessa pracujący nad rozwojem Battle.netu potwierdził, że Blizzard pracuje obecnie na trybem gry przypominającym rozgrywkę LAN, który zostanie umieszczony w drugiej części Starcrafta. Shacknews zapytał Canessa o to czy rozwiązania technologiczne, nad którymi pracuje zespół, będą umożliwiały połączenie tego pseudo-LANu. Obecnie procedura połączenia wygląda tak, że gra najpierw łączyły się z serwisem Battle.net, a następnie przełącza się do zwykłego trybu w sieci lokalnej.

"Coś w tym stylu. Gracz utrzymywałaby łączność z Battle.net, nie wiem tylko czy byłoby to jednorazowe połączenie, czy odbywało by się co pewien czas, ale zapewnienie dobrego połączenia pomiędzy dwoma komputerami z bardzo niskim pingiem i szybkim przesyłem danych to coś nad czym w tej chwili pracujemy."

Wygląda na to, że rozwiązanie to nie ominie także drugiego, wielkiego tytułu Blizzarda. Jay Wilson, główny projektant Diablo III potwierdził, że w grze tryb LAN będzie działał na tych samych zasadach jak w Starcraft II. Nie zagramy więc bez połączenia z internetem i Battle.net.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: shacknews
Tagi: battle.net | Blizzard | Diablo III | Starcraft II


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.