» 1Heart

1Heart

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

1Heart
9
Ocena użytkowników
Średnia z 1 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
1Heart - Poltergeist patronem
Tytuł: 1Heart
Seria wydawnicza: Made in Poland
Producent: Chicken in the Corn
Wydawca: IQ Publishing
Dystrybutor polski: IQ Publishing
Data premiery (świat): 20 listopada 2014
Data premiery (Polska): 20 listopada 2014
Wymagania sprzętowe: Procesor 1,6GHz, pamięć 1GB RAM, karta graficzna NVIDIA GeForce 6100 nForce 405 z obsługą OpenGL 2.1 lub lepsza, 200MB miejsca na dysku twardym, Windows XP/Vista/7/8
Strona WWW: madeinpoland.iqp.pl/1HEART
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 39,90 zł.
Wersja demo: www.exerion.pl/download/1HEART_demo...

1Heart to gra przygodowa typu point and click, która opowiada o depresji i pogrążonej w niej jednej z sióstr bliźniaczek po stracie siostry, która zniknęła w trakcie sprzeczki podczas zabawy pluszowymi zabawkami. Znajdująca się gdzieś pomiędzy światem rzeczywistym a snem bohaterka stara się dotrzeć do serca tego, co dokładnie doprowadziło do tragicznego wydarzenia, oraz przepracować traumę, która jest oczywistym skutkiem takiej historii.

Ponad 60 ręcznie malowanych lokacji, zagadki logiczne i ciekawa fabuła. Duża liczba unikalnych przedmiotów, które można zebrać oraz użyć podczas rozgrywki, zapewni wiele emocji przy poznaniu historii głównej bohaterki. 1Heart oferuje ręcznie malowaną scenerię, która utrzymana jest w niezwykle mrocznej konwencji. Ta gra to niezwykła, mroczna podróż w zakamarki ludzkiego umysłu, gdzieś między jawą, a snem, która wciąga i uzależnia.

Polski gracz zapewne poczuje się doceniony faktem że będzie mógł odszukać nawiązania do świata rzeczywistego, a także do świata związanego z polskim internetem. Uważny widz, który wgłębi się w świat wykreowany przez autorów odnajdzie przedmioty należące do tuzów internetu, czy też wypracowanie Maksa Kolonki z oceną A+, a także nawiązania do mediów "growych" oraz wiele innych "easter eggs".

Źródło: Opis wydawcy

Tagi: 1Heart | Made in Poland | Chicken In The Corn


Czytaj również

1Heart
Dziecko w koszmarze szaleńca
- recenzja
KAMERA AKCJA 2 - podsumowanie
Cisza na planie! Światło... KAMERA AKCJA!

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.