» Wieści » 16 darmowych DLC do Wiedźmina

16 darmowych DLC do Wiedźmina

|

16 darmowych DLC do Wiedźmina

Wiedźmin 3 zadebiutuje na komputerach osobistych i konsolach nowej generacji 24 lutego. CD Projekt RED ogłosił dzisiaj, że wszyscy posiadacze gry otrzymają za darmo 16 dodatków DLC, z których pierwsze dwa ukażą dzień po premierze Dzikiego Gonu.

25 lutego udostępniony zostanie Temerski Rynsztunek (w tym zbroja dla konia będąca niewątpliwie przytykiem do niesławnego DLC z Obliviona) oraz komplet dodatkowych fryzur i brody dla Geralta. Tydzień później, 4 marca, dostaniemy umiejscowioną na Wyspach Skellige nową misję Zaginieni górnicy oraz alternatywny wygląd dla Yennefer. W ciągu kolejnych sześciu tygodni wyjdą pozostałe dodatki, w paczkach po dwa.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Marcin Iwiński, założyciel CD Projektu, wystosował list otwarty towarzyszący informacji o dodatkach:

Gry towarzyszą mi od kiedy pamiętam. Od zawsze była to jedna z moich ulubionych form spędzania czasu. Gdy zakładaliśmy CD PROJEKT RED, przyświecała nam jedna idea -- chcieliśmy tworzyć gry z pasji, od graczy dla graczy. Z perspektywy czasu wydaje mi się, że sukces Wiedźmina wynika w dużej mierze z faktu, że nigdy nie zapomnieliśmy jak to jest być graczem. 

Uczucie, które towarzyszy nam, gdy kupujemy grę, a po skończeniu odkładamy ją na półkę i podziwiamy całą naszą kolekcję... To jest coś, co sprawia, że czujemy się dobrze; coś, co sprawia, że fajnie jest być graczem. Świetne jest też, gdy twórcy naszych ulubionych tytułów zapewniają wsparcie dla swoich gier. Dobrze jest móc odezwać się do kogoś i błyskawicznie uzyskać pomoc; fajnie jest też, gdy pojawia się patch, który poprawia rozgrywkę, czy dodaje nowe elementy do gry. Te rzeczy naprawdę nie muszą być duże, mniejsze dodatki też potrafią cieszyć. Pamiętamy jeszcze czasy, gdy np. nowa mapa do gry nie oznaczała konieczności sięgania do portfela. 

Świat się zmienił, rozumiemy jego biznesowe realia, ale uważamy, że to naprawdę nie musi oznaczać, że np. dodatkowy miecz czy zbroja dla konia muszą być płatne. Szczególnie, że dosłownie przed chwilą zapłaciliśmy za całkiem nową grę.

Nadchodzi Wiedźmin 3: Dziki Gon –  nasza największa i najbardziej ambitna gra, a zarazem projekt, który mam nadzieję kojarzą już w tej chwili fani RPG na całym świecie. To nasza okazja, aby pokazać graczom i branży, że można inaczej. Aby podziękować Wam za zakup gry, każdy gracz, niezależnie od wersji gry, tj. platformy czy edycji, otrzyma 16 DLC za darmo. Mamy nadzieję, że te DLC-ki dadzą Wam dodatkową radochę z gry, a zupełnie przy okazji, jeśli ktoś w branży zdecydowałby się postąpić podobnie, to na pewno się nie obrazimy.

Trzymajcie się,
Marcin

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Wiedźmin 3: Dziki Gon | Wiedźmin 3 | The Witcher 3: Wild Hunt | The Witcher 3 | The Witcher | CD Projekt RED


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.