» Wieści » 15 survivali od The Dust

15 survivali od The Dust

20-10-2020 01:19 | Jan 'gower' Popieluch

15 survivali od The Dust

Game Island – studio należące do wrocławskiego The Dust – zapowiedziało prace nad 15 średniobudżetowymi tytułami z gatunku survival. Trzy pierwsze zapowiedzi zobaczymy jeszcze w tym roku, a do faktycznej produkcji przejdą propozycje zweryfikowane pod kątem popytu.

W zeszłym roku The Dust zapowiedziało grę cRPG I, the Inquisitor opartą na cyklu inkwizytorskim Jacka Piekary, ma w planach również kilka średniobudżetowych symulatorów. Jako spółka Game Island chcą się natomiast skupić na survivalach przeznaczonych na pecety i Nintendo Switch. Michał Ojrzyński, prezes zarządu Game Island, dodaje:

Pojawienie się inwestora, który jest zainteresowany współfinansowaniem naszych projektów, stanowi istotny czynnik napędzający nasz rozwój. W najbliższych latach chcemy zrealizować kilkanaście gier na platformę PC oraz Nintendo. Planujemy skupić się na realizacjach średniobudżetowych – z dużym potencjałem monetyzacyjnym – osadzonych w tematyce survivalu o rozbudowanej linii fabularnej. To będzie wyznacznikiem gier spod szyldu Game Island.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: The Dust | Game Island


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.