» Wieści » 13 minut z Armored Core VI

13 minut z Armored Core VI

|

13 minut z Armored Core VI

Już tylko miesiąc pozostał do premiery Armored Core VI Fires of Rubicon – gry zręcznościowa od znanego z serii Dark Souls, a także Elden Ring i Sekiro studia FromSoftware – z tej okazji w sieci zamieszczono 13-minutowe nagranie pokazujące ze szczegółami, jak będzie prezentować się rozgrywka w tym wypełnionym akcją tytule. Zachęcamy do oglądania!

Produkcja ta ukaże się na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One i Xbox Series X/S 25 sierpnia bieżącego roku.

Zapowiedź:

Łącząc wieloletnie doświadczenie FromSoftware w tworzeniu gier o mechach z charakterystyczną, pełną akcji rozgrywką, Armored Core VI: Fires of Rubicon wprowadza serię na zupełnie nowy poziom.

Dynamiczna, wszechogarniająca walka
Gracze będą pilotować mechy podczas szybkich, nieograniczonych przestrzenią potyczek, a dzięki ogromnym lokacjom i mobilności mechów zarówno na lądzie, jak i w powietrzu, będą mogli zapewnić sobie zwycięstwo.

Niestandardowe części dla zindywidualizowanych stylów walki
Dopasuj części do swojego mecha Armored Core i jednego z wielu zróżnicowanych stylów gry. Wybór części zmienia nie tylko rodzaj ataku mecha, ale wpływa też na jego sposób poruszania się oraz styl walki, dzięki czemu do każdej misji można podejść z niepowtarzalną strategią.

Ekscytujące walki z bossami
Skorzystaj z bogatego wachlarza taktyk ofensywnych i defensywnych w starciu na bliski lub daleki dystans, by wyeliminować potężnych bossów.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Armored Core VI | FromSoftware


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.