gry przygodowe

Noty

Black Mirror II

19-10-2010 21:15 | Komentarze: 0
Jest to kontynuacja gry przygodowej wydanej w 2003 roku przez studio Future Games. Tym razem gracz wcieli się w osobę Darrena, zwykłego Brytyjczyka, który przez przypadek wplątuje się w duże kłopoty.

Akcja gry dzieje się dwanaście lat po wydarzeniach z pierwszej odsłony. Nasz bohater p...

Robin Hood: The Secrets of Sherwood Forest

27-10-2010 21:32 | Komentarze: 0
Robin Hood: The Secrets of Sherwood Forest to zbiór ośmiu gier logicznych płynnie wpasowanych w opowieść o legendarnym banicie z lasu Sherwood, który grabił bogatych i wspomagał biednych. Grę skierowano głównie do najmłodszych graczy, jednak i dorośli mogą w niej znaleźć coś dla siebie. Rozgrywka jest ustawiona w określonych ramach czasowych i składa sie na nią do ośmiu mini gier. Wygrywa osoba która zdobędzie największą ilość punktów.

Wieści

Goin' Downtown przesunięte na sierpień

Goin' Downtown przesunięte na sierpień

21-06-2010 11:15 | Artur 'Vermin' Tojza | Komentarze: 0
Goin' Downtown, objęte patronatem medialnym przez nasz serwis, miało ukazać się na półkach sklepowych 25 czerwca tego roku. Niestety, dystrybutor poinformował nas, że data premiery została przesunięta na sierpień. Przyczyny takiego obrotu spraw nie są znane.

Goin' Downtown jest grą przygodową, której akcja dzieje się w dość odległej przyszłości, w Nowym Jorku w roku 2072. Wcielamy się w postać policjanta, stającego się pomóc kobiecie cierpiącej na amnezję.

Grę wyróżnia szata graficzna, nawiązując motywami do komiksu.
Dark Fall 3 przesunięty o miesiąc

Dark Fall 3 przesunięty o miesiąc

09-09-2010 12:05 | Artur 'Vermin' Tojza | Komentarze: 0
Jak poinformował nas dystrybutor, premiera gry Dark Fall 3: Lost Souls została przesunięta aż o miesiąc. Oznacza to, że gra trafi na półki sklepów dopiero 8 października.
Fanom serii oraz wszelkiej maści kryminalnych przygodówek nie pozostaje więc nic innego jak cierpliwie czekać.

Serwis Poltergeist jest oficjalnym patronem medialnym Dark Fall 3.