» Wieści » Sprawozdania Fundacji za rok 2022

Sprawozdania Fundacji za rok 2022

|

Sprawozdania Fundacji za rok 2022

W dziale Dokumenty zamieściliśmy sprawozdania Fundacji Poltergeist za rok 2022: sprawozdanie finansowe wraz z informacją dodatkową oraz sprawozdanie z działalności.

Oba rodzaje sprawozdań mają dość syntetyczną formę, narzuconą przepisami prawa – sprawozdanie finansowe to ustrukturyzowany plik XML, natomiast sprawozdanie z działalności sporządza się na określonym rozporządzeniem formularzu. Więcej informacji znajduje się w pliku "Informacja dodatkowa". O naszych przychodach i kosztach pisaliśmy również w tym artykule, poświęconym możliwości przekazania Fundacji 1,5% podatku.

Zachęcamy do lektury zamieszczonych dokumentów i zadawania pytań, jeśli coś byłoby w nich niezrozumiałe.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Poltergeist | Fundacja Poltergeist


Czytaj również

Komentarze


Exar
   
Ocena:
0
Całkiem interesujące informacje.


Chętnie bym też zobaczył jak wygląda sprawa czytelnictwa - czy lepiej wrzucać wieści, czy może dłuższe artykuły, czy może luźne noty blogowe (czytelnictwo tych ostatnich jest mi znane, choć chętnie widziałbym możliwość wyłączenia zliczania własnych odwiedzin, albo włączenie zliczania unikatowych odwiedzin). Jaki jest stosunek odsłon takiej wieści o Travellerze w humble bundle do odsłon recki Middenheim, itd. Czy ktoś w ogóle czyta recki takich nisz jak ASL, itd...
04-08-2023 21:40

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.