» Wieści » Konkurs Dobro wraca #7

Konkurs Dobro wraca #7

15-02-2021 20:00 | Jan 'gower' Popieluch

Konkurs Dobro wraca #7

Po raz siódmy startujemy z rozdawaniem książek osobom wspierającym Fundację Poltergeist. Tym razem pula nagród to 8 różnych tytułów, w tym 3 niedostępne już w regularnej sprzedaży.

Dobro wraca to seria comiesięcznych konkursów stanowiących nasze podziękowanie dla czytelniczek i czytelników wspierających Fundację Poltergeist. W każdej odsłonie mogą wziąć udział użytkownicy, którzy w ostatnim miesiącu przekazali na cele statutowe Fundacji darowiznę w kwocie co najmniej 10 zł – w chwili rozpoczęcia tej edycji konkursu jest to 7 osób, ale można do nich dołączyć aż do końca tygodnia.

Każda poprawna odpowiedź na pytanie konkursowe oznacza gwarantowaną nagrodę, natomiast uczestnicy, którzy zadeklarowali (lub zadeklarują) regularne wsparcie w wysokości co najmniej 20 zł, mają pierwszeństwo w wyborze tytułu.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Więcej informacji i narzędzia do dokonania wpłaty w sekcji Wspieram Poltera.

Tym razem proponujemy pulę następujących 11 książek,  w większości wydanych pod koniec 2020 roku:

Dodatkowo, uczestnicy, którzy zadeklarowali (lub zadeklarują) regularne wsparcie w wysokości co najmniej 20 zł, mogą zamiast pozycji z powyższej listy otrzymać jedną z wymienionych niżej książek niedostępnych już w regularnej sprzedaży:

Gdyby okazało się, że liczba wspierających zdecydowanie wzrosła i przekroczyła rozmiary powyższej listy, sięgniemy do magazynu, w którym czekają kolejne setki książek. Z pewnością dla nikogo nie zabraknie atrakcyjnej nagrody!

Wziąć udział w konkursie można tutaj.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Dobro wraca | Poltergeist


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Exar
   
Ocena:
+1
Gdybym wpłacał przez transfer bankowy np. 50pln/MSC to czy będę się łapał w "osobę regularnie wspierająca poltera"? Czy muszę poprzez PayPal?
16-02-2021 08:58
Kamulec
   
Ocena:
0

Tutaj znajdziesz szczegóły. Cytując

Zawsze możesz nas też wspomóc bezpośrednim przelewem bankowym albo zdefiniować w swoim banku zlecenie stałe. Koniecznie wpisz w tytule "Darowizna na cele statutowe". Jeśli chcesz otrzymać opisane wyżej nagrody, dodaj do tytułu swój nick na Polterze, a jeśli deklarujesz regularne comiesięczne wsparcie – daj nam o tym znać na fundacja(at)polter.pl.

16-02-2021 10:34
Exar
   
Ocena:
0
Ah, ok, jakoś musiałem przeoczyć ten fragment o mailu:)
16-02-2021 10:55
gower
   
Ocena:
0

@Exar
Tak, piszesz maila i wtedy po prostu ręcznie ustawiamy Ci status odpowiedni:) Drobna niedogodność jest tylko taka, że informacje o przelewach musimy wtedy ręcznie wprowadzać do systemu, więc mogą się pojawiać z drobnym opóźnieniem (podobnie jak należne Sztony).

16-02-2021 21:06

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.