» Wieści » Konkurs Dobro wraca #6

Konkurs Dobro wraca #6

11-01-2021 21:01 | Jan 'gower' Popieluch

Konkurs Dobro wraca #6

W tym tygodniu odbywa się szósta odsłona konkursu Dobro wraca skierowanego do wspierających Fundację Poltergeist. Zachęcamy do dołączenia do tego grona!

Dobro wraca to seria comiesięcznych konkursów stanowiących nasze podziękowanie dla osób, które wspierają naszą działalność. W każdej odsłonie mogą wziąć udział użytkownicy, którzy w ostatnim miesiącu przekazali na cele statutowe Fundacji darowiznę w kwocie co najmniej 10 zł. Każda poprawna odpowiedź na pytanie konkursowe oznacza gwarantowaną nagrodę, natomiast uczestnicy, którzy zadeklarowali regularne wsparcie w wysokości co najmniej 20 zł, mają pierwszeństwo w wyborze nagród. W tej chwili wspiera nas 7 osób i dołączyć do nich można aż do zakończenia konkursu w niedzielę. 

Tym razem proponujemy pulę następujących 12 książek, w większości wydanych w drugiej połowie 2020 roku:

Dodatkowo, uczestnicy, którzy zadeklarowali (lub zadeklarują) regularne wsparcie w wysokości co najmniej 20 zł, mogą zamiast pozycji z powyższej listy otrzymać jedną z wymienionych niżej planszówek i książek:

Gdyby okazało się, że liczba wspierających zdecydowanie wzrosła i przekroczyła rozmiary powyższej listy, sięgniemy do magazynu, w którym czekają kolejne setki książek. Z pewnością dla nikogo nie zabraknie atrakcyjnej nagrody!

Wziąć udział w konkursie można tutaj.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Poltergeist | Dobro wraca


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.