» Wieści » Konkurs Dobro wraca #4

Konkurs Dobro wraca #4

09-11-2020 18:57 | Jan 'gower' Popieluch

Konkurs Dobro wraca #4

Do niedzieli wspierający Fundację Poltergeist mogą zgłosić się po czwartą już nagrodę książkową lub planszówkową w serii Dobro wraca​.

Dobro wraca to seria comiesięcznych konkursów stanowiących nasze podziękowanie dla osób, które wspierają Fundację Poltergeist. W każdej odsłonie mogą wziąć udział użytkownicy, którzy w ostatnim miesiącu przekazali na cele statutowe Fundacji darowiznę w kwocie co najmniej 10 zł. Każda poprawna odpowiedź na pytanie konkursowe oznacza gwarantowaną nagrodę, natomiast uczestnicy, którzy zadeklarowali regularne wsparcie w wysokości co najmniej 20 zł, mają pierwszeństwo w wyborze nagród. W tej chwili wspiera nas 5 osób i dołączyć do nich można aż do zakończenia konkursu w niedzielę.

Tym razem proponujemy pulę następujących 14 książek:

Dodatkowo, uczestnicy, którzy zadeklarowali (lub zadeklarują) regularne wsparcie w wysokości co najmniej 20 zł, mogą zamiast pozycji z powyższej listy otrzymać planszówkę wybraną spośród:

Prawie każda z powyższych książek ukazała się w drugiej połowie 2020 roku. Jedynym wyjątkiem jest Czarnoskrzydły – pierwszy tom cyklu Znak kruka. Otwierające listę planszówek Solar City miało natomiast premierę 10 października.

Gdyby okazało się, że liczba wspierających zdecydowanie wzrosła i przekroczyła rozmiary powyższej listy, sięgniemy do magazynu, w którym czekają kolejne setki książek. Z pewnością dla nikogo nie zabraknie atrakcyjnej nagrody!

Wziąć udział w konkursie można tutaj.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Dobra wraca | Poltergeist | Fundacja Poltergeist


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.