» Wieści » Konkurs Dobro wraca #32

Konkurs Dobro wraca #32

|

Konkurs Dobro wraca #32

Co miesiąc wspierający Fundację Poltergeist otrzymują od nas gry lub planszówki. Właśnie wystartowała kolejna odsłona konkursu, zapraszamy do udziału i dziękujemy za każdą darowiznę na działalność Poltera.

Dobro wraca to seria comiesięcznych konkursów stanowiących nasze podziękowanie dla czytelniczek i czytelników wspierających Fundację Poltergeist. W każdej odsłonie mogą wziąć udział użytkownicy, którzy w ostatnim miesiącu przekazali na cele statutowe Fundacji darowiznę w kwocie co najmniej 10 zł – w chwili rozpoczęcia tej edycji konkursu jest to 8 osób, ale można do nich dołączyć aż do końca konkursu.

Każda poprawna odpowiedź na pytanie konkursowe oznacza gwarantowaną nagrodę, natomiast uczestnicy, którzy zadeklarowali (lub zadeklarują) regularne wsparcie w wysokości co najmniej 20 zł, mają pierwszeństwo w wyborze tytułu.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Więcej informacji i narzędzia do dokonania wpłaty można znaleźć w sekcji Wspieram Poltera.

Tym razem proponujemy pulę następujących 10 książek:

Dodatkowo, uczestnicy, którzy zadeklarowali (lub zadeklarują) regularne wsparcie w wysokości co najmniej 20 zł, mogą zamiast pozycji z powyższej listy otrzymać jedną z wymienionych niżej planszówek:

Gdyby okazało się, że liczba wspierających zdecydowanie wzrosła i przekroczyła rozmiary powyższej listy, sięgniemy do magazynu, w którym czekają kolejne setki książek. Z pewnością dla nikogo nie zabraknie atrakcyjnej nagrody!

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy do końca piątku 31 marca odpowiedzieć na pytanie konkursowe i wskazać preferencje dotyczące nagród – każde prawidłowe zgłoszenie to gwarantowana książka lub planszówka.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Dobro wraca | Poltergeist


Czytaj również

Komentarze


Kaworu92
   
Ocena:
0

Hm, mogę nieśmiało spytać, kiedy będą wyniki konkursu? ;-) Chciałbym bardzo opowiadanie o Dżinnach i nie wiem, czy otrzymam z tego konkursu, czy mam raczej wydawać Poltersztony na licytacji...? ;-)

Sorka, nie chcę być problematyczny ;-) Wybaczcie mi proszę ;-)

05-04-2023 10:53
gower
   
Ocena:
0

@Kaworu
Napisałem do Ciebie PW, podmienimy jedną z nagród:)

10-04-2023 14:29
Kaworu92
   
Ocena:
0

Thx ;-)

10-04-2023 21:37

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.