» Wieści » Konkurs Dobro wraca #30

Konkurs Dobro wraca #30

|

Konkurs Dobro wraca #30

Już po raz trzydziesty zapraszamy do comiesięcznego konkursu, w którym każdy wspierający Fundację Poltergeist może otrzymać książkę lub planszówkę. Aby zapewnić sobie nagrodę, wystarczy poprawnie odpowiedzieć na pytanie.

Dobro wraca to seria comiesięcznych konkursów stanowiących nasze podziękowanie dla czytelniczek i czytelników wspierających Fundację Poltergeist. W każdej odsłonie mogą wziąć udział użytkownicy, którzy w ostatnim miesiącu przekazali na cele statutowe Fundacji darowiznę w kwocie co najmniej 10 zł – w chwili rozpoczęcia tej edycji konkursu jest to 7 osób, ale można do nich dołączyć aż do końca konkursu.

Każda poprawna odpowiedź na pytanie konkursowe oznacza gwarantowaną nagrodę, natomiast uczestnicy, którzy zadeklarowali (lub zadeklarują) regularne wsparcie w wysokości co najmniej 20 zł, mają pierwszeństwo w wyborze tytułu.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Więcej informacji i narzędzia do dokonania wpłaty można znaleźć w sekcji Wspieram Poltera.

Tym razem proponujemy pulę następujących 12 książek, wydanych w ostatnim kwartale:

Dodatkowo, uczestnicy, którzy zadeklarowali (lub zadeklarują) regularne wsparcie w wysokości co najmniej 20 zł, mogą zamiast pozycji z powyższej listy otrzymać jedną z wymienionych niżej planszówek:

Gdyby okazało się, że liczba wspierających zdecydowanie wzrosła i przekroczyła rozmiary powyższej listy, sięgniemy do magazynu, w którym czekają kolejne setki książek. Z pewnością dla nikogo nie zabraknie atrakcyjnej nagrody!

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy do końca wtorku 31 stycznia odpowiedzieć na pytanie konkursowe i wskazać preferencje dotyczące nagród – każde prawidłowe zgłoszenie to gwarantowana książka lub planszówka.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Poltergeist | Dobro wraca


Czytaj również

Komentarze


radomir
   
Ocena:
0
Nie dostałem jeszcze przesyłki z #29, wysyłałeś już może?
28-01-2023 22:42
82284

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0

A ja (mój bombelek) czeka na Pingolo...

28-01-2023 23:11
gower
   
Ocena:
+1

Przepraszam, jeszcze nie, w tym tygodniu będę wysyłał zaległe rzeczy. Byłem teraz przez trzy tygodnie za granicą i trochę się uzbierało zaległości...

29-01-2023 00:17
82284

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Spoko. Przynajmniej wiem ze jest za czym czekac a nie ze poczta zrobila mnie w bambuko ;)
29-01-2023 00:31

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.