» Wieści » Zwiastun The Last Exorcism

Zwiastun The Last Exorcism

14-08-2010 20:08 | Kamil 'New_One' Jędrasiak

Zwiastun The Last Exorcism
Moda na filmy kręcone "kamerą z ręki" wciąż trwa i nic nie wskazuje na to, by miała się szybko zakończyć. W największym stopniu wykorzystują ją filmy reprezentujące gatunki, które wspólnie określa się mianem "kina grozy". Po Cloverfieldzie, RECu i Paranormal Activity przyszła kolej na kolejny obraz utrzymany w tej konwencji - The Last Exorcism.

Poniżej prezentujemy dość intrygujący zwiastun, który zdaje się nakreślać specyficzny nastrój rzeczonego filmu. W zestawieniu z plakatem można jednak zauważyć pewien dysonans. Czy film będzie bliższy estetyce serii Egzorcysta, czy może raczej Egzorcyzmom Emily Rose, czy wreszcie produkcjom wspomnianym w poprzednim akapicie, widzowie za oceanem przekonają się już niebawem, albowiem światowa premiera wyznaczona jest na 27 sierpnia.


Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Filmweb
Tagi: The Last Exorcism | Strike | Eli Roth | Daniel Stamm


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Deckard
   
Ocena:
0
Tak, trailer ma tylko jakieś... 2-3 miesiące?

Polecam zerknąć na zwiastuny Don't be afraid of dark i od biedy Paranormal Activity 2 (łii, znów rzucają poduszką w kamerę!).

Z bardziej hardkorowych produkcji - Enter the void może być godne zapamiętania.
15-08-2010 11:54
New_One
   
Ocena:
0
Zamieszczaliśmy wcześniej zwiastun, ale tamten był nieco inny - bardziej "trailerowaty". Tym razem to po prostu fragment filmu. Niezależnie od wieku zwiastunów/newsów, lepiej, by się one pojawiały na Poltku, niżby miało ich zabraknąć.

Przypominam w tym miejscu, że wrzucane newsów jest dość proste i namawiam wszystkich do współtworzenia naszego serwisu. ;)
15-08-2010 18:56

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.