» Wieści » Zwiastun Snyder Cut dostępny

Zwiastun Snyder Cut dostępny

15-02-2021 22:19 | Jan 'gower' Popieluch

Zwiastun Snyder Cut dostępny

Po latach oczekiwania i kampanii, w którą – mniej lub bardziej serio – włączały się największe gwiazdy kina, w końcu opublikowano zwiastun filmu Liga sprawiedliwości w wersji jego oryginalnego reżysera, Zacka Snydera. Premierę na HBO GO zaplanowano na 18 marca.

Zack Snyder ustąpił z funkcji reżysera Ligi sprawiedliwości w maju 2017 roku, po śmierci swojej córki. Na sześć miesięcy przed premierą postprodukcję przejął Joss Whedon, jednocześnie poważnie skracając film i zmieniając całościowy ton na dużo lżejszy i wypełniony większą dawką humoru. Po nieudanym finansowo debiucie i mieszanych recenzjach w sieci rozpoczęła się kampania #ReleaseTheSnyderCut – podsycana przez zawiedzionych fanów, ale również aktorów takich jak Jason Momoa i Ray Fisher oraz twórców komiksów: Roba Liefelda, Roberta Kirkmana czy Jerry'ego Ordwaya.

Snyder po raz pierwszy potwierdził istnienie oryginalnego montażu w 2019 roku, a następnie przez kilka miesięcy prowadził rozmowy z Warner Bros., HBO oraz DC. Ostatecznie potwierdzono decyzję o produkcji staro-nowej wersji w maju 2020 roku. Teraz do sieci trafił pierwszy zwiastun, a w raz z nim data premiery – 18 marca 2021 roku. HBO Polska potwierdziło, że tego samego dnia film trafi równiez na HBO GO.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Strona HBO Polska na Facebooku
Tagi: Snyder Cut | Zack Snyder's Justice League | Liga Sprawiedliwości | DC Extended Universe


Czytaj również

Liga Sprawiedliwości
Generyczny scenariusz i prymitywne CGI
- recenzja
Czarny Młot / Liga Sprawiedliwości - Młot Sprawiedliwości
A gdybyś był farmerem....
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.