» Wieści » Zwiastun Battleship

Zwiastun Battleship

31-07-2011 21:27 | Jakub 'Fiszer' Krakowiak

Zwiastun Battleship
W sieci pojawił się trailer filmu Battleship. Obraz jest widowiskową superprodukcja opartą na popularnej grze w statki. Reżyserem i producentem jest Peter Berg (Hancock).Film opowie o morskiej flocie, która staje do walki z pozaziemskimi statkami szykującymi inwazję na naszą planetę.

W obsadzie: Taylor Kitsch, Brooklyn Decker, Alexander Skarsgard (Czysta krew), Rihanna i Liam Neeson w roli admirała Shane'a.

Premiera zaplanowana jest na 18 maja 2012 roku.
Źródło: hatak. pl
Tagi: Battleship | Peter Berg | Taylor Kitsch | Brooklyn Decker | Alexander Skarsgard | Rihanna | Liam Neeson


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Faren
   
Ocena:
0
Częściej atakują nas Obcy niż obchodzimy koniec świata (dla przypomnienia, kolejny koniec świata ma nadejść w październiku ;p ). W ostatnim czasie powstała cała masa filmów z inwazją kosmitów - Dzień w którym zatrzymała się ziemia, Bitwa Los Angeles, Skyline, Super 8, Kowboje i Obcy, Transformers 3, Green Lantern chyba też pod ten temat podchodzi. Czekam na taki batalistyczny, w którym główną akcją będą działania wojenne, a nie grupka bohaterów którzy w rozwalają całą armię UFOli. W Skyline były raptem 2 minutki walki między ludzkimi wojskami a obcymi, w Battle LA prawie wyłącznie piechota, to samo w Transformersach. Już w filmach z Godzillą z lat 90. jest więcej militariów ;] Mam nadzieję, że tutaj będzie podobnie. Jak pokażą 1 okręt walczący ze wszystkimi ufolami to się zastrzelę...
01-08-2011 13:00
~Sulfur

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
"Obraz jest widowiskową superprodukcja opartą na popularnej grze w statki" WTF!!!! Czy Hollywood jest juz tak zdesperowane ze inspiracji szuka w grach z szkolnego podworka? To co bedzie nastepnym razem? Widowiskowa superprodukcja oparta na grze w klasy? "Skakanka 3D"?
13-08-2011 11:03

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.