» Wieści » Zemeckis wraca do żywych aktorów

Zemeckis wraca do żywych aktorów

30-09-2010 13:19 | Krzysztof 'Azgaroth' Pietrzyk

Zemeckis wraca do żywych aktorów
Robert Zemeckis po dwóch animacjach ponownie wraca do realizacji filmu aktorskiego. Reżyser przygotowuje film akcji zatytułowany Timeless.
Źródło: /Film
Tagi: Timeless | Robert Zemeckis


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

~o zgrozo

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
A wcześnie miał nieżywych? Rany zastanówcie się co piszecie. Zawsze miał żywych, tylko technologia była inna. Ekspres polarny, Beowulf i Opowieść wigilijna to dwie animacje. Odliczamy, raz, dwa, ee dwa?
30-09-2010 15:25
New_One
   
Ocena:
0
Myślę, że dobrze jest krytykować. W końcu (odpowiednia) krytyka prowadzi do polepszenia jakości, w tym wypadku tekstów.

Niemniej jeśli już się decydujemy na zabranie głosu, w dodatku tak dosadnego, dobrze by było uważnie czytać, a także uważać, co się samemu pisze, dbać o konsekwencję. Zemeckis zrobił także animację Straszny dom. Ale mniejsza z tym. Czytając ze zrozumieniem można dojść do oczywistego wniosku, że Azgaroth pisze o kolejności, a nie o podsumowaniu twórczości tego pana. Innymi słowy, faktycznie jego 2 (słowem "dwa") ostatnie filmy były animacjami i teraz, po nich, powstaje film aktorski.
30-09-2010 15:51
996

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Mi tam się tytuł newsa podoba, większość prasy jeździ po Zemeckisie w ramach jego ostatnich wyczynów.

Poza tym zgrozo Ekspres, Beowulf i Opowieść to na moje oko trzy a nie dwa filmy.

Ja tam się cieszę, że facet się ogarnął.
30-09-2010 16:21
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
@new one
Sprawdź sobie jakie trzy filmy ostatnio wyreżyserował Zemeckis (podpowiem Craven je wymienił) a potem pisz banialuki. Znasz gościa co się zwie Gil Kenan? Jak nie to poznaj, bo to on stoi za Strasznym domem.
Odnosząc się do czytania ze zrozumieniem zobacz trzy ostatnie filmy Zemeckisa na własne oczy: http://www.filmweb.pl/person/Rober t.Zemeckis
Polecam zakładkę reżyser :)
A tytuł newsa jest z d... kapelusza, tak jakby Zemeckis pracował przy ostatnich filmach z trupami. Bo jeżeli wraca do żywych, to wcześniej miał nieżywych, eh.
30-09-2010 17:14
New_One
    @~
Ocena:
0
Zwracam honor. My bad. Bad look.
(Z drugiej strony, gdyby ktoś napisał np., że J.J.Abrams zrobił Cloverfielda, to przyznałbym mu rację, mimo, że oficjalnym reżyserem był Reeves; Zemeckis też majstruje przy filmach, które produkuje, choć zapewne w mniejszym stopniu, toteż przyznaję się w tym wypadku do błędu.)

Niemniej co do tytułu, Twojej opinii nie podzielam.
30-09-2010 18:44

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.