» Wieści » Zapowiedziano serial na podstawie Wojny makowej

Zapowiedziano serial na podstawie Wojny makowej

09-12-2020 21:57 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Zapowiedziano serial na podstawie Wojny makowej

Jak wynika z doniesień portalu Deadline, amerykańskie studio Starlight Media zakupiło prawa do stworzenia serialu aktorskiego na podstawie Wojny makowej autorstwa R.F. Kuang. W Polsce powieść ta ukazała się nakładem wydawnictwa Fabryka Słów.

Opis książki:

Kiedy jesteś sierotą wojenną świat ma dla ciebie głównie pogardę, odrzucenie, brutalność i ból. Czasem, jeśli akurat masz szczęście, obojętność. Jeśli natomiast do tego jesteś dziewczynką, szczęście ma twoja przybrana rodzina. Zawsze może ubić interes i sprzedać cię na żonę jakiemuś zamożnemu staruchowi.

Rin doświadczyła tego wszystkiego. Jest nikim, jej życie nie ma dla nikogo żadnego znaczenia, nikogo też nie obchodzi jej los. Jeśli chce wydostać się z rynsztoka, w którym się wychowała, ma tylko dwie drogi. Pierwsza wiedzie przez łóżko obmierzłego starca. Druga, przez bramę Akademii Sinegradzkiej – elitarnej szkoły wojskowej. Aby podążyć tą drugą drogą, Rin zrobi wszystko, co tylko leży w ludzkiej mocy. A nawet więcej.

To nie jest historia o potędze nauki, sile przyjaźni czy starciach wielkiej magii.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

To jest historia o kołach czasu, które nieustępliwie i bezlitośnie mielą ludzkie losy. I o dziewczynie, która zniszczyła cały mechanizm. Kamieniem, bo na miecz była za biedna.

Tytuł: Wojna makowa
Cykl: Trylogia Wojen Makowych
Tom: 1
Autor: Rebecca F. Kuang
Wydawca: Fabryka Słów
Data wydania: 12 lutego 2020
Liczba stron: 752
Oprawa: twarda
Cena: 54,90 zł

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Deadline
Tagi: Wojna makowa | R.F. Kuang


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.