» Wieści » Zapowiedziano serial na podstawie Diabła Łańcuckiego

Zapowiedziano serial na podstawie Diabła Łańcuckiego

16-07-2021 19:53 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Zapowiedziano serial na podstawie Diabła Łańcuckiego

Trwają obecnie prace nad serialem opartym na książce Diabeł Łańcucki autorstwa Jacka Komudy – produkcja pierwszego odcinka jest prawie ukończona, a w serwisie Zrzutka.pl można dołożyć się do produkcji pozostałych epizodów. W obsadzie znajdą się między innymi Radosław Pazura, Mateusz Banasiuk, Piotr Zawadzki, Michał Białecki, Antoni Sałaj i Urszula Nawrot.

Informacja prasowa:

W czasach największej świetności Rzeczpospolita Obojga Narodów, rozciągała się od szarych fal Bałtyku na północy, aż po bezkresne przestrzenie Dzikich Pól nad dolnym Dnieprem.

Pamiętacie „Czarne Chmury”, „Pana Wołodyjowskiego”? Seriale pełne pościgów, pojedynków szlachty, zajazdów, kuligów, uczt, spraw honorowych i zwad, które przecinało się ostrą szablą. Oto produkcja, która zabierze was w czasy, kiedy krew była tańsza od wina, a spory przecinało ostrzem szabli.

Oto Rzeczpospolita szlachecka, rok 1608, Bieszczady – sławny warchoł i awanturnik Stanisław Stadnicki, zwany „Diabłem” wynajmuje zagończyka Jacka Dydyńskiego do załatwienia mokrej i gardłowej sprawy.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Produkcja pierwszego odcinka jest niemal ukończona, zrealizowaliśmy prawie wszystkie zdjęcia, wystarczy tylko montaż i poprawki, aby ujrzał światło dzienne.

W rolach głównych zobaczycie Radosława Pazurę, Mateusza Banasiuka, Piotra Zawadzkiego, Michała Białeckiego, Antoniego Sałaja, Urszulę Nawrot i wielu drugoplanowych, wspaniałych aktorów.

 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Diabeł Łańcucki | Jacek Komuda


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.