» Wieści » Wyniki Oscarów z Polterem 2022

Wyniki Oscarów z Polterem 2022

29-03-2022 17:58 | Jan 'gower' Popieluch

Wyniki Oscarów z Polterem 2022

Poznaliśmy laureatów Nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej za 2021 rok, pora więc przekonać się, kto z uczestników Polterowej zabawy typował najtrafniej. 

Pierwsze miejsce, z wynikiem 620 na 660 możliwych punktów zdobył janmega, który poprawnie wskazał zwycięzców wszystkich wysoko punktowanych kategorii, a pomylił się jedynie przy Scenariuszu oryginalnym i krótkometrażowym filmie animowanym. To najlepszy wynik w Oscarach z Polterem, odkąd po raz pierwszy zorganizowaliśmy je w 2017 roku. Janmega otrzymuje 200 Sztonów i dwie książki do wyboru spośród:

Drugie miejsce przypadło ex aequo Tianie i kwantyfikatorowi, który triumfował w zeszłorocznej odsłonie. Oboje zdobyli tym razem po 570 punktów. Tiana pomyliła się trzykrotnie, błędnie wskazując krótkometrażowy dokument i animację oraz aktorkę pierwszoplanową. Kwantyfikator nie odgadł tych samych kategorii krótkometrażowych, a chociaż poprawnie wytypował najlepszą aktorką, pokonała go kategoria Najlepszego filmu międzynarodowego. Zdobywcy drugiego miejsca otrzymują po 200 Sztonów.

Każdy uczestnik zabawy może zobaczyć swoją indywidualną punktację na stronie Oscarów z Polterem.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Oscary z Polterem | Oscary 2022 | Nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.