» Włatcy móch: Ćmoki, Czopki i Mondzioły

Włatcy móch: Ćmoki, Czopki i Mondzioły

Dodał: Marigold

Włatcy móch: Ćmoki, Czopki i Mondzioły
3.00
3.8
Ocena użytkowników
Średnia z 23 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 1
Mają w kolekcji: 0

Dodaj do swojej listy:
chcę obejrzeć
kolekcja
Reżyseria: Bartek Kędzierski
Scenariusz: Bartek Kędzierski
Muzyka: Behavior
Obsada: Bartek Kędzierski, Krzysztof Kulesza, Adam Cywka, Beata Rakowska, Krzysztof Grębski, Elżbieta Golińska
Kraj produkcji: Polska
Rok produkcji: 2009
Data premiery: 13 lutego 2009
Czas projekcji: 97 min.

%DANE%
Klasa II B jako zadanie domowe otrzymuje do napisania wypracowanie pod tytułem: Kim zostanę, gdy dorosnę. Anusiak, Konieczko, Maślana i Czesio cały wieczór spędzają więc na przelewaniu na papier swych marzeń.

Następnego dnia rano, dumnie niosąc swe wypracowania, przechodzą obok przybytku Wróźki Jowity. Jest to doskonały sposób by sprawdzić, czy ich marzenia się spełnią.

Czwórka przyjaciół przenosi się więc w czasie o trzydzieści lat naprzód. Widzą siebie, jako dorosłych. Niestety przyszłość nie zupełnie zgadza się z tym, co zostało napisane w wypracowaniach. Co prawda Anusiak jest królem, jednak jego królestwem jest miejscowy supermarket. Konieczko swą karierę naukową zakończył na etapie nauczyciela mianowanego. A rekin fanansjery Maślana dba o bilans środków czystości w toalecie miejskiego banku. Jedynym, który nie może odnaleźć swojego dorosłego wcielenia jest Czesio. Ciekawe dlaczego?

Tak czy siak, przyszłość sztyni zgnitą skarpetą i chłopaki wspólnie postanawiają, że jedynym wyjściem z sytuacji jest po prostu nie urosnąć.

Niestety ich pluszaki nie bardzo mogą im pomóc w zrealizowaniu tego ambitnego zamierzenia, ponieważ wybrały się na wycieczkę do Pekinu, gdzie mają odwiedzić światową wystawę zabawek. A w Chinach czujna służba bezpieczeństwa ma chrapkę na każdą zabawkę nie będącą "Made ich China".

[opis dystrybutora kino]
Tagi: Włatcy Móch


Czytaj również

Włatcy móch: Ćmoki, Czopki i Mondzioły
Już nie to samo
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.