» Wieści » Weronika Rosati w Largo Winch 2

Weronika Rosati w Largo Winch 2

|

Weronika Rosati w Largo Winch 2
Weronika Rosati zagra w kontynuacji filmu Largo Winch. Ekranizacja popularnego komiksu odniosła sukces komercyjny i zdobyła uznanie publiczności. Polska aktorka gra Annę - jedną z trzech głównych postaci kobiecych. Będzie partnerować między innymi Sharon Stone. Nie znamy jednak informacji na temat jej roli.

Nie znamy na razie szczegółów na temat fabuły, jednak roboczy tytuł filmu, The Burma Conspiracy, sugeruje, iż będzie ona oparta na historii opisanej w drugim tomie komiksu. Winch i jego przyjaciel, Simon Ovonnraz, wplątują się w polityczną rozgrywkę, która uwikła ich w walkę partyzantów z rządzącą juntą.

Reżyserem kolejnej odsłony serii jest ponownie Jerome Salle. Za scenariusz, oparty na komiksie Jeana Van Hamme'a (Thorgal), odpowiadają Philippe Francq i Julien Rappeneau. Na ekranach kin zobaczymy aktorów takich jak: Miki Manojlovic, Ulrich Tukur i Olivier Bartelemy. W tytułowego bohatera ponownie wcieli się Tomer Sisley. Ścieżkę dźwiękową napisze Alexandre Desplat, zaś autorem zdjęć jest Denis Rouden. Largo Winch 2 będzie kręcony w Niemczech, Hongkongu i Tajlandii. Według wstępnych planów film ma trafić na ekrany światowych kin 16 lutego 2011 roku.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Stopklatka
Tagi: Largo Winch | Largo Winch 2 | The Burma Conspiracy


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.