» To my

To my

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

To my
8.5
Ocena użytkowników
Średnia z 1 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 1

Dodaj do swojej listy:
chcę obejrzeć
kolekcja
Tytuł: To my (Us)
Reżyseria: Jordan Peele
Scenariusz: Jordan Peele
Muzyka: Michael Abels
Zdjęcia: Mike Gioulakis
Obsada: Lupita Nyong'o, Winston Duke, Elisabeth Moss
Kraj produkcji: USA, Chiny, Japonia
Rok produkcji: 2019
Data premiery: 22 marca 2019
Czas projekcji: 1 godz. 56 min
Dystrybutor: United International Pictures

Po tym, jak film Uciekaj! zaszokował świat i ustanowił nowe prowokacyjne standardy dla gatunku horroru, jego wizjonerski twórca – laureat Oscara Jordan Peele – powraca, by ponownie zaserwować nam kolejny oryginalny filmowy koszmar, który napisał, wyreżyserował i wyprodukował.

Akcja filmu To my dzieje się w Kalifornii. W filmie zobaczymy m.in. laureatkę Oscara Lupitę Nyong’o w roli Adelaide Wilson. Kobieta wraz z mężem (znany z Czarnej pantery Winston Duke) oraz dziećmi przyjeżdża  do letniego domku, aby znaleźć wytchnienie. Ścigana przez niewyjaśnione i nierozwiązane traumy z przeszłości oraz dziwaczne zbiegi okoliczności, Adelaide czuje, że paranoja, w której się znalazła, narasta z niepohamowaną siłą. Kobieta czuje, że coś złego stanie się jej rodzinie.

Po relaksującym dniu na plaży, który spędza z rodziną i przyjaciółmi (Elisabeth Moss, Tim Heidecker), Adelaide wraca do domu. Kiedy nastaje zmrok, Wilsonowie widzą na podjeździe domu cztery trzymające się za ręce postacie. Wkrótce przyjdzie im zmierzyć się z niesamowitym przeciwnikiem – sobowtórami samych siebie.

Źródło: Opis dystrybutora

Tagi: To my | Us | Jordan Peele | Michael Abels | Mike Gioulakis | Lupita Nyong'o | Winston Duke | Elisabeth Moss | United International Pictures


Czytaj również

Czarna Pantera
Marvelowski Król Lew
- recenzja
Life
Banał w kosmosie
- recenzja
Split
Dumka na 23 serca
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.