» Wieści » TRON NIGHT na całym świecie

TRON NIGHT na całym świecie

15-10-2010 16:52 | Maciej 'Repek' Reputakowski

TRON NIGHT na całym świecie
28 października 2010 roku będzie ważną datą dla kinomanów. Tego dnia na całym świecie odbędzie się TRON NIGHT – specjalny, przedpremierowy pokaz 23 minut długo oczekiwanego filmu TRON: Dziedzictwo.

To kolejne tego typu wydarzenie, po zeszłorocznym Avatarze. TRON NIGHT to jedyna okazja, aby dołączyć do elitarnego grona, które przeniesie się do cybernetycznego świata na dwa miesiące przed premierą filmu! Jako unikatowy souvenir, wszyscy uczestnicy pokazu otrzymają specjalny plakat TRON NIGHT.

Wejściówki będą dystrybuowane całkowicie bezpłatnie, według kolejności zgłoszeń od godziny 19:00 w środę, 20 października. Szczegóły dostępne są na stronie forumfilm.pl.

TRON: Dziedzictwo w kinach od 31 grudnia 2010 roku.

Serwis Poltergeist jest partnerem medialnym wydarzenia.O filmie TRON: Dziedzictwo

Sean Flynn ma 27 lat i jest synem Kevina Flynna (Jeff Bridges). Poszukuje przyczyny nagłego zniknięcia swojego ojca, hakera, który został wciągnięty do cyfrowego świata. Syn również przechodzi na "drugą stronę", przekraczając granicę między światem rzeczywistym a interfacem. Rozpoczyna wędrówkę po świecie, w którym jego ojciec żył przez ostatnie 25 lat. Wraz z lojalną powierniczką Kevina, Quorrą (Olivia Wilde), ojciec i syn wyruszają na wyprawę przez wizualnie olśniewający, cybernetyczny wszechświat, który tymczasem stał się jeszcze bardziej zaawansowany i nadzwyczaj niebezpieczny...
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Tron: Dziedzictwo | TRON NIGHT


Czytaj również

2010: TOP 5 filmów
Czyli redakcyjne podsumowanie najlepszych filmów minionego roku

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.