» Wieści » Serial Paper Girls skasowany przez Amazona

Serial Paper Girls skasowany przez Amazona

10-09-2022 10:18 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Serial Paper Girls skasowany przez Amazona

29 lipca na platformie Amazon Prime zadebiutowało Paper Girls, serial aktorski oparty na serii komiksów Briana K. Vaughana i Cliffa Chianga o tym samym tytule, wydanej w Polsce przez wydawnictwo Non Stop Comics. Jednak ogłoszono już oficjalnie, że seria ta została skasowana po zaledwie jednym sezonie. W związku z tym jej twórcy będą poszukiwać innej platformy, która byłaby zainteresowana kontynuowaniem tej historii.

Oto opis komiksu:

Paper Girls to unikatowa mieszanka kultowego dramatu Roba Reinera, Stań przy mnie z Wojną światów H.G. Wellsa, której bohaterkami są cztery dwunastoletnie roznosicielki gazet. Brian K. Vaughan (Saga, Lost: Zagubieni) napisał wciągającą, nostalgiczną opowieść zakorzenioną w latach 80., traktującą o trudach dorastania i ostatnich dniach prawdziwego dzieciństwa, a narysował ją Cliff Chiang, który nadał jej unikalnego uroku.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Twitter
Tagi: Paper Girls


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Aesthevizzt
   
Ocena:
0

Stranger Things na poważnie? Wiadomo czemu skasowali?

10-09-2022 10:23
Asthariel
   
Ocena:
+1

Chyba nie podano oficjalnych powodów, ale stawiam, że za mało osób oglądało pomimo dobrych recenzji, bo cały marketing poszedł na Rings of Power i nic nie wystarczyło dla innych serii.

10-09-2022 10:28
Aesthevizzt
   
Ocena:
0

No właśnie co jest z Rings of Power? Jak wyszedł Ród Smoka to wszystkie media zachwycały się produkcją i HBO z marszu zapowiedziało kolejny sezon. Kilka (?) dni później premierę miały Pierścienie Władzy i w mediach cicho-sza, tylko na Reddcie inbę kręcili, że IMDB, które (chyba?) jest własnością Amazona, kasuje krytyczne recenzje serialu.

10-09-2022 10:37
Anzelm
   
Ocena:
+1

IMDb faktycznie jest własnością Amazona. Generalnie marketing RoP jest dość słaby i mocno negatywnie komentowany. Na YouTubie Drwal Rębajło ostro to objeżdża ale i nieźle pokazuje co i jak.

14-09-2022 12:09

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.