» Wieści » Scott Pilgrim staje do walki na nowym zwiastunie serialu animowanego

Scott Pilgrim staje do walki na nowym zwiastunie serialu animowanego

|

Scott Pilgrim staje do walki na nowym zwiastunie serialu animowanego

W sieci zamieszczono najnowszy, dwuminutowy trailer Scotta Pilgrima, serialu animowanego opartego na popularnej serii komiksów o tym samym tytule, która doczekała się już w 2010 roku aktorskiej adaptacji w reżyserii Edgara Wrighta. Nowa produkcja będzie dostępna na platformie streamingowej Netflix już w przyszłym miesiącu – zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią!

W nowej wersji, bliższej komiksom, jeśli chodzi o atmosferę i projekty postaci, głosów bohaterom ponownie użyczą aktorzy znani z wcześniejszego filmu, w tym Chris Evans, Brie Larson, Mary Elizabeth Winstead i Michael Cera. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią!

Głównym bohaterem jest tytułowy Scott, młody mężczyzna, który staje przed zadaniem pokonania "siódemki złych byłych" Ramony Flowers, w której zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Data premiery serialu została wyznaczona na 17 listopada bieżącego roku.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Scott Pilgrim | Netflix


Czytaj również

Komentarze


Wolfang
   
Ocena:
0

Oglądałem film aktorski i strasznie mi się nie podobał (pomimo fajnych walk i humoru). Nie byłem w stanie kupić tego, że para głównych bohaterów jest dla siebie stworzona. Nie czułem między nimi żadnej chemii, lecz bardziej niechęć i sztuczność, co kłuło mnie strasznie, ponieważ na początku filmu widzimy, jak chłopak świetnie dogaduje się z tamtą Azjatką (która została podle potraktowana).  

18-10-2023 06:51
Asthariel
   
Ocena:
0

Oryginalny plan w filmie był na to, że bohaterowie mieli to sobie właśnie uśwadomić na koniec i się rozejść, ale niestety zdecydowano się na bardziej tradycyjne zakończenie (choć to o którym mówię podobno było nawet sfilmowane).

18-10-2023 12:17
Wolfang
   
Ocena:
0

Zobaczymy jak tutaj się zakończy

19-10-2023 05:21

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.